2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم۱۹سالشه بچه دومش چن روز پیش ب دنیا اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره بچه هات

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

خب عزیزم موقع ازدواج باید فرهنگ خانواده شوهرت هم در نظر میگرفتی. شما ماشالله دکترا داری خودت بهتر میدونی اختلاف فرهنگی برای یک رابطه سمه

البته اگر شوهرت خوبه سعی کن از این گوشت بشنوی از اون یکی بدی بیرون. روابطت رو محدود کن باهاشون

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
2731

بیخیال 

به شوهرت بگو مادرت خیلی دلموشکسته تا شوهرت بدونه 

خودتم خودتو درگیرنکن اگه شوهرت ادم خوبیه اصلو ول نکن بیوفتی دنبال فرع 

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

از من دو سال بزرگ تره خواهر شوهرت من دارم گریه میکنم مامان بیا بریم پارک امشب  

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
واسه پسردار شدن داره پز میده

بده چیکار داری بهش تو خودت هزارتا پز نسبت بهش داری

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
شما با مدرک دکترا تو قید و بند این حرف هاییی اینکه عجیب تر از کار مادرشوهرته

منم میخواستم همینو بگم

ولی رفتار شوهرش باعث شده براش این حرفا اهمیت پیدا کنه وگرنه اگه شوهرش ذوق و شوق بچشو داشت اصلا حرف مادرشوهرش براش مهم نبود

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
منم تو همین فکر بودم دکتر دیگه دختر پسر میکنه؟

دقیقا

خواهرم هروقت نصیحتش میکنم بهم میگه نخود خانوم😐😐😐 چند وقت پیش هم بهم گفت همون موقع اومدم تو سایت ی نظر دادم ی کاربر گفت تو چی میگی نخود خانوم 😮 فک کنم دلیلی داره😁 اینم داستان اسم من 
2706