2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم بذار یخش باز شه آبشو بگیر با تخم مرغ قاطی کن بشه کوکو سبزی😂 من حتی وعده بعدشم نمیتونم همونو ...

یاد اون کاربری افتادم که میگفت عمش قرمه سبزی رو ریخته تو جوراب مردونه ابشو گرفته باهاش کوکو درست کرده🤢💔🤦🤦🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731

هنوز که واسه شام زوده،هیچی

ولی اینا واسه شام خوبه

کوکو

کتلت

املت

سوسیس بندری

ساندویچ مرغ

فلافل

سمبوسه

بورک

پیتزا

لازانیا

ماکارونی

سوخاری، شنیسل و ...

همبرگر

عدسی

دال عدس 

سالاد الویه

کوفته ریزه و بادمجون / کوفته ریزه و سیب زمینی

کشک بادمجون

حلیم بادمجون

آش (رشته، غوره، ماست و .‌‌...)

کباب دیگی

خوراک مرغ و سبزیجات

گراتن یا سوفله

میگو سوخاری

دوپیازه میگو

و ..‌‌.

آره عزیزم سیب زمینی گرم باشه سس رو زیاد به خودش میگیره  من پدر شوهرم فست فودی داشت از ایشون یا ...

در عوض تولید سم میکنه عزیزم

سیب زمینی اصلا نباید بمونه. اون زمان پخته شدن و سرد شدن تا میل کردن هم باید تو دمای محیط باشه نباید بره تو یخچال

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
یاد اون کاربری افتادم که میگفت عمش قرمه سبزی رو ریخته تو جوراب مردونه ابشو گرفته باهاش کوکو درست کرد ...

کاش جورابش دست اول بوده باشه لااقل😂

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706