2733
2739

لبام باریکه دلم میخواد ژل بزنم میترسم بهم نیاد

بینیم فرمش خوبه قوز و اینا نداره درازم نیس فقط یکم پهنه

ابروهامو هاشور کردم خوبه چشمام و مژه هامم خوبه 

اضافه وزنم دارم ک خیییلی بیشتر همه اینا رو مخمه اعتماد به نفسم صفر 

حالا بهم میگین ناشکری و فلان ولی دست خودم نیست 

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام.ببخشید میشه منو راهنمایی کنید. برای رفع سردی مزاج در رابطه جنسی رفتید دکتر ؟ چه چیزی استفاده کردید ؟ جواب گرفتید ؟ داشتم داخل نت سرچ میکردم دیدم شما این مشکل رو چند سال پیش داشتید (همسرتون) و به دنبال رفع این مشکل بودید

سلام.ببخشید میشه منو راهنمایی کنید. برای رفع سردی مزاج در رابطه جنسی رفتید دکتر ؟ چه چیزی استفاده کر ...

من خودم چایی نعنا خوردم عالیه شوهرمم دارو

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷
من خودم چایی نعنا خوردم عالیه شوهرمم دارو

برا رفع سرد مزاجی رفتید چه دکتری ؟ بعد چه داروهایی دادن ؟ الان کامل خوبن ؟ داروها رو هنوزم استفاده میکنند یا خیر ؟ ایا این داروها عوارض نداره ؟ مثلا اگر مصرفشون قطع بشه بدتر بشه اوضاع یا اینکه بدن عادت میکنه و بعداً همونا هم جوابگو نیس ؟

ممنونم بابت توجه شما 

2740