2752
2734
عنوان

برنجمو به زور به خورد گشنه هام دادم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 57 پست
عالیه  پسرم ۱۳ سالشه کلی غذا بلده درست کنه بچه‌ها باید یاد بگیرن از پس خودشون بر بیان

پسره منم همسن پسره شماست.موقع اشپزی همش میاد سرک میکشه مامان این ادویه رو بزن و هی پیشنهاد میده.گاها یه چیزایی هم میپزه واسه خودش.وقتی خودش میپزه همچین با اشتها و به به و چه چه میخوره که نگو🥰🤣

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چند سال درست کنی که دستت میاد برنج یا خرده برنج ایرانی باید فقط ۱۰ دقیقه خیس کنی ابم فقط اندازه ی یه بند انگشت حتی کمترروش بریزی موقع پختن

اَلحَمدُاللهِ الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِّکِینَ بِوِلایَهِ امیرِالمومِنین عَلی بنِ اَبی طالِب و اَولادِه
2731
عالیه  پسرم ۱۳ سالشه کلی غذا بلده درست کنه بچه‌ها باید یاد بگیرن از پس خودشون بر بیان

آفرییین،عااااالیههه

خصوصا پسرا باید بدونن کار خونه چطوریه و چه سختی هایی داره و یاد بگیرن چون کار خونه برای همه هست.من اگر پسر هم داشتم قطعا تو کارای خونه سهیمش میکردم.الانم دخترام را دارم مستقل و هنرمند بار میارم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
من دیگه اشپزی نمیکنم بخدا یا میرم هندی پاکستانی میخرم میپزم. بسمونه دیگه اگه اینا ویتامین دار هستن خ ...

قشنگ چهرتونو دارم تصور میکنم که در چه وضعیتی هستی شما😂

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
اون نیم دونه است  برنج هاشمی بخر هم قد میکشه هک یکدسته و از همه مهم تر واقعا برنجه  برنج ...

خب اگه انقد وضعم خوب بودبرنج هاشمی بخرم لابد یه قابلمه چدن توپ هم بخرم زعفرونم بخرم بزنم که غذام مشکلی پیدا نمیکرد

از خدا که پنهون نیست از تو وبقیه هم پنهون نمیکنم قبلا عنبربو هم میخریدیم اونم به... میدادم😔

عنبر بو رو زنده دم کن.اینقدر عالی میشه.

کلا برنج ایرانی برا پلو یا دمپخت باید زنده دم کنی.

ولی این برنجو‌ یا پس بده،یا بزار برا آش.مثلا آش دوغ،آش کشک،بعضیها باهاش شله زردم میپزن.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
میخوام همین کارو کنم زجر و کابوس چندین ساله مو پایان بدم. همسایه مون پاکستانی میپزه انقد برنجاش خوب ...

پاکستانی که تنهایی مزه نمیده عین اب میمونه باید با یه برنج دیگه قاطیش کنی حداقل ولی هندی چرا تنهاییم میشه پخت

اَلحَمدُاللهِ الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِّکِینَ بِوِلایَهِ امیرِالمومِنین عَلی بنِ اَبی طالِب و اَولادِه
خب اگه انقد وضعم خوب بودبرنج هاشمی بخرم لابد یه قابلمه چدن توپ هم بخرم زعفرونم بخرم بزنم که غذام مشک ...

خوب همسرتون رو توجیح کنید بگو یا برنج خوب بخر یا دهن مبارک رو ببند نق نق نکن 

قشنگ چهرتونو دارم تصور میکنم که در چه وضعیتی هستی شما😂

چهره شوهرو بچه های زجرکشیده مو بگو. هرگز به عمرشون یه برنج خوب نخوردن. اگه خونه یکی برنج دون دون ببینن ابروم میبرن که مامانم انقد برنجاش میچسبه به زور باید قورت بدی

عنبر بو رو زنده دم کن.اینقدر عالی میشه. کلا برنج ایرانی برا پلو یا دمپخت باید زنده دم کنی. ولی ...

حالا فکر کردی بلدم اش کشک و دوغ و.. خوبی بپزم.  همه چی بد میپزم. اصلا من مال آشپزی نیستم  

چهره شوهرو بچه های زجرکشیده مو بگو. هرگز به عمرشون یه برنج خوب نخوردن. اگه خونه یکی برنج دون دون ببی ...

ببینید بصورت کته ای نپزید چند دقیقه که جوشید سریع آبکش کنید  و بذارید دم بکشه اینطوری عالی میشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706