2733
2734
عنوان

برنجمو به زور به خورد گشنه هام دادم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 57 پست

عزیزم به ازای هر پیمونه برنج نصف پیمونه آب بریز دو قاشق هم روغن بریز نمک هم بزن زیر قابلمه کم کن درش بزار بپزه 

برا چلو هم سه دقیقه جوشید آبکش کن بعد اگه دیدی دم نکشید دو قاشق آب جوش بریز روش بزار دم بکشه در کل زیر برنجت کم باشه و آبش کم 

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه بیشتر دونه هاش از تو آبکش در میره

نمی‌دونم به حرفات بخندم یا غصتو بخورم 

خب عزیزم آبکش که سوراخ هاش ریزتر هست انتخاب کنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

نمی‌خواد برنج خیلی عالی بگیرید ولی الان کیلو چهل پنجاه تومان شهر ما نیم دونه خیلی خوب میدن پختشم عالیه 

خیلی فرقش نمیشه که برنج بهتر بگیرید ولی سعی کن کمتر برنج بپزی که جبران بشه اگه وضع مالیتون خوب نیست 

به عنوان خانم خونه سعی کنید مدیریت کنید دیگه 

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
2731
حالا فکر کردی بلدم اش کشک و دوغ و.. خوبی بپزم.  همه چی بد میپزم. اصلا من مال آشپزی نیستم   ...

هوووووف😮‍💨

چند ساله ازدواج کردی؟

بالاخره باید از یه جایی شروع کنی.هیچکس از شکم مادر آشپز آفریده نشده.من روم‌ نمیشد از کسی بپرسم.چشمی حواسم به آشپزی بقیه بود،نکته‌هاشو می‌گرفتم.

یکمم‌ از گوگل.واقعا کمک می‌کنه.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
نمی‌دونم به حرفات بخندم یا غصتو بخورم  خب عزیزم آبکش که سوراخ هاش ریزتر هست انتخاب کنید  ...

بسمه هیچی نمیخوام بخرم نه برنج خوب نه ابکش نو. دلم میخواد برم یه جایی فقط، گریه کنم و به گناه وزجری که بقیه دادم فکر کنم

هوووووف😮‍💨 چند ساله ازدواج کردی؟ بالاخره باید از یه جایی شروع کنی.هیچکس از شکم مادر آشپز آفریده ...

خیلی ساله عزیزم. هی بدتر شد که بهتر نشد.  کمرم درد میکنه. اصلا حوصله اشپزی ندارم ولی وقتم که میذارم خوب نمیشه تو زندگیم یه انرژی منفی جریان داره مانع اتفاق افتادن همه چیزای خوبه

اسم نداره فله ای میخره شوهرم. خیلی ریزن دونه های سیاه ریزی هم لابه لاشونه. 

نیم دونه یا چمپا هستن 

برای شیر برنج و دلمه استفاده میشه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
بسمه هیچی نمیخوام بخرم نه برنج خوب نه ابکش نو. دلم میخواد برم یه جایی فقط، گریه کنم و به گناه وزجری ...

😢❤

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
برنج هندی و پاکستانی طعم ندارن اخههه

خونه مردم قبلا خوردم سیر نمیشدم از خوردنش.  نمیدونم هندی بود یا پاکستانی. ولی دونه هاش تقریبا بلند بود معطر ایرانی هم نبود ولی خوش طعم بود.  قشنگ دون دون 

بسمه هیچی نمیخوام بخرم نه برنج خوب نه ابکش نو. دلم میخواد برم یه جایی فقط، گریه کنم و به گناه وزجری ...

بیا بغلم عاشقت شدم که 

اعصاب خوردی هات هم قشنگه 😂😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
خیلی ساله عزیزم. هی بدتر شد که بهتر نشد.  کمرم درد میکنه. اصلا حوصله اشپزی ندارم ولی وقتم که می ...

🥺😔

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️