2752
2734
عنوان

سایز کوچیکا واقعا با سایتون کنار اومدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 62 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین خودت رو دوست داشته باش 

همهههه توی هیکلشون  یه قسمتیش رو دوست ندارن 

مثلاً خودم هیکلم خوبه ولی بغل ران دارم و دیپ هیپ 

هیچ جوره هم اوکی نمیشه چون ارثیه 

ولی اهمیت نمیدم

همینه ک هست 

2731
170 قدم الان 52 وزنم 

ماشالله قدت بلنده 

خب یکم میان وعده هاتو بیشتر کن شایداثری روت داشت

البته ک خودمم لاغرم ولی چون قدم کوتاه تره خیلی باهاش مشکلی ندارم 

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
کوچولو نه تخت شایدم 60 باشم عرررر

قطعا تخت که نیستی بلاخره یه چیزی هست کافیه حالا😂میخواد چی بشه....خودتو دوست داشته باش

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
آخه وقتی تیکه میشنوه آدم دغدغه میشه دیگه

کی تیکه میندازه؟ خداوکیلی هرکی تیکه میندازه اونم در این مورد باید بهش گفت سایز سینه کوچیک باشه خیلی به از این که سایز مغز کوچیک باشه. کم نیار. ببین طرف از چی میسوزه که اینو به رو میزنه. چه ادمای سمی و مزخرفی اه

ماشالله قدت بلنده  خب یکم میان وعده هاتو بیشتر کن شایداثری روت داشت البته ک خودمم لاغرم ولی چ ...

تو غذا خوردن خیلی تنبلم اصلا حوصلشو ندارم. یه پک چاقی تو اینستا دیدم وی آی پی میگه بدون بازگشت کاملا طبیعی 2400 

زورم میاد حقیقتا 2و نیم بدم پودر چاقی

بشین تو نت مدلای ویکتوریا سکرت ببین اونوقته که از خودت راضی میشی

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
170 قدم الان 52 وزنم 

ازدواج کردی؟

چند سالته؟

بعد ازدواج تغییر نکردی؟

شوهرت ناراضیه؟

من اکثرا دیدم اتفاقا اکثرا الانا پارتنرا شون سایز کوچیک دوست دارن🤦🏻‍♀

چرا انقد سخت میگیرین اصلا مهم اینه که خودت خودتو دوست داشته باشی و از خودت راضی باشی اگه شوهر کاری نداره ول کن حرف بقیه باد هواست

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
2706