2737
2734

ی پسره تو محل کارم از من خواستگاری کرده

مستقیم ب خودم نگفته یک هفته ست به یه اقایی گفته ک نظرمو بپرسه

منم گفتم نه، چون من برای خودم عقایدی دارم ک این اقا اونجوری نیست

من مذهبیم این اقاهم پدرش شهیده طرز لباس پوشیدنش موجهه ولی هم مدل مو درست کرده هم ریش نذاشته

علاوه بر ظاهرش، اهل نماز و روزه هم نیست

منم قاطعانه ب اون واسطهه گفتم بگه نه

ولی انگار اون اقا پسر گفته من عاشق شدم و میخوامش و... بزار مادرمو بفرستم شماره مادرشو بگیره لااقل یبار حرف بزنیم من اونجوری میشم ک این میخواد نمازامم میخونم قول میدم

ولی من دوست ندارم برای من نماز بخونه ادم باید اعتقاد قلبیش این باشه برا خدای خودش بخونه نه برای من 

من از کجا بدونم الان اون داره میخونه یا نه نمیشه که

بعد همه میگن خوبه فلانه بعد وضع مالیشم خیلی توپه

نمیدونم والا موندم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انسانیت مگه فقط با نماز خوندن و ریش گذاشتن و مدل موعه؟؟؟؟ 😐

شما با این طرز تفکر کار خوبی کردی به این آقا جواب منفی دادی 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2728
2740
انسانیت مگه فقط با نماز خوندن و ریش گذاشتن و مدل موعه؟؟؟؟ 😐 شما با این طرز تفکر کار خوبی کردی به ا ...

هرکسی یه معیارایی داره

انسانیت به جای خود دینداری و ایمان هم به جای خود

ظاهر هم تا حدودی تو زندگی مهمه شاید برای شما نباشه

به طرز فکر شما باید شک کرد

چه ربطی داره

من خودم نماز،می خونم اما همسرم نمی خوند

ولی میدونم هزار برابر من در درگاه خدا محبوبه از،بس فهمیده و صبوره . دلش پاکه و هرگز غیبت کسی رو نکرده

در حالی که من اینجوری نیستم‌. بزرگترین اشتباهه که به خاطر مذهبی نبودن طرف رو رد کنی

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
ارع چون منم مثل تو بودم عاشق هئیت. رفتن روزه گرفتن. سحری دوتای بیدارشدن مسافرت رفتن ولی بعد ازدواج ک ...

وای منم دقیقا اینجوریم چقد طرز فکرت مثل من بوده🥲

راست میگی... میترسم خودمم

روی شما تاثیری نذاشت یسری موارد و عقایدشون؟ 🥺

نه اصلا. من مثلا شب های قدر بیدارم اون اصلااا اعتقاد نداره.

من نماز میخونم تازه ایشون هم گاهی میخونه مثلا هفته ای،یه،بار. در این حد. در حالی که قبل از آشنایی با من میگفت تا حالا نماز نخونده. ولی میدونم بهترین انتخاب رو کردم .

کلی ادم تو فامیل داریم مومن ظاهری مذهبی نماز روزه ولی اخلاقشون زیر صفره،زیر،صفر

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
نه اصلا. من مثلا شب های قدر بیدارم اون اصلااا اعتقاد نداره. من نماز میخونم تازه ایشون هم گاهی میخون ...

بله اخلاق واقعا خیلی مهمه خیلی

ولی از طرفی من همیشه تو رویاهام این بود که ماه رمضونا طوری باشه سحر باهم بلند شیم، شبهای محرم یا قدر باهم بریم هیئت، شب جمعه ها بریم تا شاه عبدالعظیم برگردیم

یعنی پایه و همراه هم باشیم، بخاطر همون میترسم ارزوهام ب باد بره

باز نمیدونم اعتقادات این اقا در چه حده تا الان باهاش هم کلامم نشدم، برام خیلی دعا کن لطفا🥲🙏🌹💕

2706