2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ رنده 

همش دو 😂

♦️ ۲۳ ساله / اولین کنکورم ( ۹۸ )بود رشته آزمایشگاه تو شهری غیر شهر خودم قبول شدم و چون علاقه نداشتم و روزای سختی میگذروندم خیلی مخفیانه و ب دور از چشم همه انصراف دادم، دومین کنکور ( ۱۴۰۰ )خوب نبود فقط برای مصاحبه رشته فوریت پزشکی دعوت ب مصاحبه شدم ( رد شدم ) ، سومین کنکور  (۱۴۰۱) بازم برای مصاحبه فوریت دعوت شدم و این دفعه بی برو برگرد و پر قدرت قبول شدم ( رشته ای ک از ادامه ندادنش پشیمونم ) ولی از اونجایی ک تو انتخاب رشته دانشگاه آزاد رشته مامایی هم آورده بودم ب پیشنهاد برادرم اون رو ثبت نام کردم بعد از یه ترم و با چونه زنی های متمادی من با دانشگاه و پی بردن ب این نکته ک امکان تغییر رشته وجود نداره تو کنکور (۱۴۰۲)ب عنوان چهارمین و آخرین کنکور ثبت نام کردم و رشته پرستاری قبول شدم / بقیه فک میکنن این پنج سال از زندگی من تلف شده ولی تجربه ها و نگرش هایی ک من تو این پنج سال ب دست آوردم رو با هیچی عوض نمیکنم و معتقدم گذروندن عمرم برا این دیدگاهی ک الان ب زندگی ب دست آوردم ارزششو داشت / من تو زمینه های انصراف از دانشگاه دولتی ، انصراف از دانشگاه آزاد ، تغییر رشته ، ترمیم معدل ، مصاحبه فوریت و.. تجربه و آگاهی دارم پس اگه سوالی داشتین خوشحال میشم تجربه ام رو باهاتون ب اشتراک بذارم / و اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم ❤️
2731
یکم اسفند 63  ساعت 4 و نیم عصر  بیمارستان یا زهرا دزفول 😂😍

من دیدم چه ترگل ورگلی تو نگو بخاطر اینه که عصر به دنیا اومدی

من چون سیاه سوخته ام نصف شب اومدم دنیا😂😂😂😂

2706