2733
2734
عنوان

آزمون امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 123 پست
چرا پزشکی تعهدی آوردم  ولی دندون میخواستم و اینکه شرایط تعهدی سخته تصمیم گرفتم پشت بمونم

ایشالا امسال بهش برسی عزیزم 

منم منطقه 3 هستم حداکثر رتبه ای که تعهدی میگیره میدونید چنده؟

کاربری دست دونفره..من و دوستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اوخیش 😂😂😂😑 منم مثل تو رو مشاورم کراش دارم فهمیده خودش فک کنم😂😂😂😂😂😂😂به روم نمیاره

تو هم مثل من پسر ندیده ای؟😂🥲

من رو نمیکنم ولی تون به حرفایی میزنه که من حس می‌کنم خوشش میاد ازم ولی تهش میفهمیم که با همه دانش آموزش همینجوری بوده🥲

حاجی شیمی حفظیاتش چجوری یادت میمونه؟

زیاد بخون تا تو ذهنت بمونه از درسنامه استفاده کن ترجیحا درسنامه میکرو که طولانی هم نباشه و اینکه واسه شیمی به خود کتاب توجه زیادی داشته باش

ایشالا امسال بهش برسی عزیزم  منم منطقه 3 هستم حداکثر رتبه ای که تعهدی میگیره میدونید چنده؟

ممنونم 

نه نمی‌دونم ولی فکر نکنم بالا بالا۶۵۰۰کسی پزشکی تعهدی بیاره

موفق باشی عزیزم میشه بگی فیزیکو چجوری کار کردی؟

به نظرم هر درسی که دوست داشته باشیم خوب میزنیم 

من عاشق فیزیکم حتی اگه بلد نباشم آنقدر دوس دارم که کار می‌کنم تا بلد شم 

فیزیک اول درسنامه و بعضی مباحث فیلم وبعدش تست زیاد از منابع ساده تا پیشرفته 

واسه فیلم بزرگزاده عالیه و درسنامه هم میتونی از خیلی سبز استفاده کنی 

[QUOTE=335968773]تو هم مثل من پسر ندیده ای؟😂🥲 من رو نمیکنم ولی تون به حرفایی میزنه که من حس می‌کنم خوشش میاد ازم و ...[/QUO

اره‍ لعنتی یه نفر باهام خوب رفتار می‌کنه روش کراش میزنم😑😂 ای بابا فکرشم اذیتم می‌کنه اینکه به جز من افراد دیگه اییی هم  رو مشاور من کراشن😂😂

منطقه ۳ام  پارسال زیست۴۰ فیزیک۵۰ شیمی۳۶ ریاضی۱۱ زمین۶ تراز معدل۷۸۰۰🥲

هزیزم میگم من به فقط معدل دل بستم با. زیست و زمین همینننننن دیگه هیچچچج ولی معدل خیلی تاثیر با خود معدل میشه پرستاری اینا آورددد

2706