2737
2739

من یه رفیقی داشتم(دختر)شیش سال دوس بودیم یه مشکلی که داشت این بود هروقت از چیزی ناراحت میشذ نمیگفت قهر میکرد میرفت دیگه تا وقتی خودم نمیرفتم جلو اون گم و گور میموند...یه شبه خیلی خیل خیلی عادی که چند دقیقه قبلشم خیلی خوب و شوخی میکردیم...یه پیام دادم سین کرد جواب نداد..چنتای دیگه دادم بازم سین کرد و هیچ به هیچ...و در نهایت از اون روز سه سال میگذره...دیگه سراغشو نگرفتم و هیچوقتم دیگه نمیگیرم...

و الان گاهی یادش میوفتم...هیچوقته هیچوقته آدمارو نمیشه شناخت و اصلا به قدمت رفاقت هم ربطی نداره...هیچوقت اعتماد نکنید،من واقعا اونو یه آدم ساده و یکدست میدونستم اما بعدشم چیزهایی شنیدم و دیدم که میگفتم چطوری ممکنه اون همون رفیق صمیمیه چندین سالم باشه؟

شما چی بوده همچین افرادی؟

آره😮‍💨😮‍💨

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم با یه دختری یکسال و نیم رفیق بودیم بعدش یهو بی دلیل زد بلاکم یعمی حتی همیشه تا چهار صبح چت میکردیم 

بعد زنگ‌میزدم سرد جواب میداد تا که دیگه زنگ نزدم تا الان یکسال میگذره

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
صدردصد یه چیزی یه حرفی یه رفتاری از شما بوده که بروز‌نمیداده ولی خیلی ناراختش میکرده

نه اصلا...بعدا فهمیدم چرا اینکارو کرد..یه چیزایی برام رو شد که شرم داشت من بفهمم و بعد فهمیدم،بهم خنجر زد و فرار کرد هیچوقت نیومد توضیح بده قانعم کنه،همیشه حتی همون شبم گفت من بهترین رفیقشم ولی خب دیگه...

همیشه هم این سوال تو ذهنت میمونه که چرا؟

اره ولی دیگه الان مهم نیست برام 🥆😂

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
2706