2752
2734
عنوان

با همسرم سرِ دنِت دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6713 بازدید | 148 پست
گشنه هم نبودآخه رفته بود خونه مادرش خورده بود اومده بود  کلی خوراکی هس تو خونه گیر داذه بود ب ...

ما یه دونه طالبی مونده بود ،وهرم نشست دوسومشو خورد گفتم خجالت نکش نگی بچه هامو زنم بخورن ،چه خبرته بسه دیگه ،

خودخواه شکمو مادرشم دوکیلو میوه یه جا میخوره وبلند میشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الانم خیلی از خانوما به شوهرت توهین کردن یا یطور جلوه دادن ک ممکنه از دستش عصبی بشی ولی خب این بحثا پیش میاد سعی کن تحت تاثیر حرفای منفی کسی قرار نگیری زندگی با لج پیش نمیره 

خیلی بیشوره  میگه تنهایی نباید میخوردی میذاشتی منم میخوردم  منم غذا نداشتیم هیچی نبود او ...

خب مگه نمیگی همش رو نخوردی، برای اونم گذاشتی ؟

بعدم جدا از این دعوا حواست به خودت و خورد و خوراکت باشه . یعنی چی هیچی نداشتیم دنت خوردم به جای نهار ؟ یه لقمه نون و پنیر میخوردی مفیدتر بود برای بدنت یا یه تخم مرغ یا یه سیب زمینی سرخ میکردی . اگه واقعا هیچییییی تو خونه نداری هم که پاشو یقه شوهرت رو بگیر ، به جای اینکه دعوا کنه برای یه دنت بره چهار تا مواد خوراکی بخره برای خونه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

مردا هیچ وقت بزرگ نمیشن همیشه بچن

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
خیلی بیشوره  میگه تنهایی نباید میخوردی میذاشتی منم میخوردم  منم غذا نداشتیم هیچی نبود او ...

میگفتی کاردی توشیکمت بره مگه دنت چقده 

که نصفشم بزارم برای تو 

💞خدایاشکرت💞
خب مگه نمیگی همش رو نخوردی، برای اونم گذاشتی ؟ بعدم جدا از این دعوا حواست به خودت و خورد و خوراکت ب ...

همه چی هست عزیزم ولی فرصت نداشتم چیزی درست کنم اینم رفته خونه مادرش غذا خورده 

خیلی اعصابم سر رفتار بچه گونش خورد شده موندم دوباره چجوری باهاش حرف بزنم

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2706