2752
2734
عنوان

کیا فردا امتحان شبه نهایی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 76 پست
چرا اخه میتونی توضیح بدی شرایطتو؟

امروز به بابام گفتم دوشنبه به عاقد میگم نه گفت غلط میکنی اگه اینجوری بگی بدتر کتکت میزنم تو اتاق حبست میکنم گوشیو میگیرم ازت 💔

بعدشم پسر عموم این پیامارو داد

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۹-۱۴۲۵۵۹_messages_m8k8.jpg

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
حتما رسم نمودار بلد باش(نموداری معروف) طبق سوالای کشوری پارسال احتمالا یکی دو تا ازش بدن( اگه انتقال ...

مرسی عزیزم ❤

باشه حتما کارمیکنم 

خداکنه خیلی میترسم😥

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییی نههه نمیتونی کاری کنی پس نظر توچی مگه تونمیخوای باهاش زندگی کنی چرا انقدراطرافیانت بی عقل ودر ...

نه دیگه نمیتونم کاری کنم🥲💔

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۹-۱۴۲۵۵۹_messages_m8k8.jpg

ببین این پیام پسر عمومه 

خودم نمیخام اجباره🥲😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
منم پارسال جای شما بودم درکتون میکنم🫂

خیلی دوران سختیه😢 

ایشالا زودترتموم بشه راحت شم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
2731
امروز به بابام گفتم دوشنبه به عاقد میگم نه گفت غلط میکنی اگه اینجوری بگی بدتر کتکت میزنم تو اتاق حبس ...

چقدر بیشعوره

به شماره ۱۲۳ زنگ بزن اورژانس اجتماعیه نمیتونن کاری برات کنن

مرسی عزیزم ❤ باشه حتما کارمیکنم  خداکنه خیلی میترسم😥

نگران نباش عزیزم این امتحان برای اینه که برای نهایی که آزمون اصلیمونه آماده بشیم اگرم خراب کردی اصلا نگران نباش از فردا تا نهایی ریاضی تقریبا ی ماه و نیم وقت داریم

چقدر بیشعوره به شماره ۱۲۳ زنگ بزن اورژانس اجتماعیه نمیتونن کاری برات کنن

نمیتونم زنگ بزنم اگه بابامو مامانم بفهمن🥲💔

نگران نباش عزیزم این امتحان برای اینه که برای نهایی که آزمون اصلیمونه آماده بشیم اگرم خراب کردی اصلا ...

اره راس میگی

بااین حال انقدر معلما مارومیترسونن که استرس گرفتم

کاش انقد راحت بود...نمیتونم💔

وای دختر این شاتایی ک گذاشتی واقعیههه؟توروقران حتی اگه در حد مرگم کتکت زدن قبول نکن خودتو بدبخت نکن 

فرار کن برو خونه ی دایی ای کسی . یا برو کلانتری مرگ ی بار شیونم ی بار

وای دختر این شاتایی ک گذاشتی واقعیههه؟توروقران حتی اگه در حد مرگم کتکت زدن قبول نکن خودتو بدبخت نکن& ...

آره بخدا واقعیه🥲😭💔

دست من نیس🥲😭💔

هیچکیو ندارم😭😭😭

2706