2737
2739
عنوان

بیاین در مورد هم حدس بزنیم 😎

170 بازدید | 43 پست

جمع شید 

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

بگید

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جمشید؟‌

😅

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
باشه

خیلی آدم رکی هستی .. همیشه حرف حقو میزنی 

ی کوچولو کینه ای هستی و موهاتم صافه

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
خیلی آدم رکی هستی .. همیشه حرف حقو میزنی  ی کوچولو کینه ای هستی و موهاتم صافه

همش درست بود واقعا

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2740
جمشید؟‌

توام ک بامزه بودن تو وجودته 

زیادی ساده ای و زود ب همه اعتماد می‌کنی .. یکمم شکمو هستی

خیلی آدم رکی هستی .. همیشه حرف حقو میزنی  ی کوچولو کینه ای هستی و موهاتم صافه

لجباز دوس داری همیشه کار درست رو انجام بدی شوخ طبع حس میکنم دنگ بنفش و سبز رو خیلی دوس داری خون گرمی😁

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

منم بگید

منم بگید😁😎

ادم باحالی هستی و زود با همه گرم میگیری 

کینه ای نیستی ... با یکیم مشکل داری 

توام ک بامزه بودن تو وجودته  زیادی ساده ای و زود ب همه اعتماد می‌کنی .. یکمم شکمو هستی

آی گفتی گفتی حق هم گفتی👌👌😁

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

من چجوری ام ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706