2752
2734
یعنی دوس ندارن بره خونه شون تا پسرم رو ببینن ؟

نه در این حد

پدر مادر همسرتون احتمالا زیاد مایل به جدایی پسرشون نیستن، بچه رو میبره جای دیگه که فشار سرزنش های خانوادش رو‌ کم کنه

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
نه در این حد پدر مادر همسرتون احتمالا زیاد مایل به جدایی پسرشون نیستن، بچه رو میبره جای دیگه که فشا ...

شاینم میخوان خودشون رو تقصیر کار نشون ندن 

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امضام دقیقا خودم هستم خیلی ضربه خوردم بابت این موضوع

دور از جونتون

اینکه ممکنه ضربه خورده باشید در این مورد رو حق دارید. ولی شما کاری که درست بوده رو انجام دادید و از این بابت پیش خودتون سربلندید.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
شاینم میخوان خودشون رو تقصیر کار نشون ندن 

اره احتمالش خب هست، اصطلاحا ممکنه بگن به ما مربوط نیست بچه هم اینجا نیار

ولی خب سخت بودن نگهداری از بچه برای پد و‌مادر همسرتون، و راحت بودن بچتون جای دیگه به خاطر هم صحبت داشتن و تنها نبودنش هم نمیشه در نظر نگرفت.

2731
دور از جونتون اینکه ممکنه ضربه خورده باشید در این مورد رو حق دارید. ولی شما کاری که درست بوده رو ان ...

الان م اینجوری ضربه خوردم دیگه کی خسته شدم باید ب خدا بگم خدایا دمت گرم اینهمه آزار میبینم الان م اینجوری با بچه باید اذیت بشم خدا برای هیچ مادری اینجوری نخواد 

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  
الان م اینجوری ضربه خوردم دیگه کی خسته شدم باید ب خدا بگم خدایا دمت گرم اینهمه آزار میبینم الان م ای ...

انشاا... که برای هیچ‌مادری این اتفاق نیوفته و شما هم گشایشی بشه و اوضاع وفق مرادتون بشه

ولی حکمت خدا رو نمیشه در نظر نگرفت

سختی و مسایلی که زیاد باب دل ما نیست همیشه هست. ولی با حکمتی در ارتباطه

منم فقط سپردم بخدا 

بهترین کار رو‌کردید، چون گشایش و برکت توی همینه.