2733
2734
دو تا امکان وجود داره ۱میخواد تو رو خراب کنه ۲ مادرش نگه نمیداره میخواد سازش کنید

فک میکنم اولی درست تر باشه مثلا چجوری منو خراب کنه ؟

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  

فشار خانوادش رو کمتر کنه، و راحتی فرزند احتمالا

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

زن دایی همسرت چقد لارجه و راش میده من باشم سومین بار پرتشون میکنم بیرون مگه خونه من کاروانسراست

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
زن دایی همسرت چقد لارجه و راش میده من باشم سومین بار پرتشون میکنم بیرون مگه خونه من کاروانسراست

آره منم خوشم نمیاد میبره خونه شون ولی دیگه چاره ای ندارم ی بار با خودش برده پسرش ب پسرم اینترنت رو یاد داده پسرم الان ۷ سالشه اصلا بهش یاد نداده بودم اینترنت رو چجوری میارن 

حالا پسرش از پسرم ی سال کوچیکتره 

آره منم خوشم نمیاد میبره خونه شون ولی دیگه چاره ای ندارم ی بار با خودش برده پسرش ب پسرم اینترنت رو ی ...

همینجوریه دیگه بچت که تربیتش از دستت خارج شه همینه ! 

بهش بگو هر چیزی رو یادش نده ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
حالا پسرش از پسرم ی سال کوچیکتره 

زن دایی همسرتو اصلا درک نمیکنم والاع 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریه دیگه بچت که تربیتش از دستت خارج شه همینه !  بهش بگو هر چیزی رو یادش نده ...

بخدا عین گل نگه داشته بودم پسرم رو تو خونه دارم از غصه میمیرم میخواد چی بشه آخرش زندگیمون رو کن فیکون کرد خدا لعنتش کنه شوهرمو

آرهخیلی ب فکر خانواده شه پسرم فک نمیکنم خونه دایی همسرم راحت باشه 

زمانی که حرف جدایی بین زن و شوهر پیش میاد، معمولا خانواده ها منع میکن و عواقبش از جمله آینده فرزند رو به دو طرف گوشزد میکنن. این نصحیتها و گوشزدها زمانی که بچه پیش پدر و‌ مادر یکی از زوجین باشه به خاطر جلو‌چشم بودن بچه، بیشتر میشه و طرف رو ممکنه کلافه کنه، ضمن اینکه برای اونا هم سخته که از بچه مراقبت کنن.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

عجب امضا قابل تاملی دارید  

زمانی که حرف جدایی بین زن و شوهر پیش میاد، معمولا خانواده ها منع میکن و عواقبش از جمله آینده فرزند ر ...

یعنی دوس ندارن بره خونه شون تا پسرم رو ببینن ؟

2706