2733
2739
عنوان

میگه ببریم بدوزیم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 85 پست
خخخخخ کل پزشکی قانونی و قوانین را زیر سوال بردی ، این حرف کدوم دانشمند هست !!!!! پرده بکارت هست اتفا ...

بیخیال پرده، مشکل درک از ازدواج بچه

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

🤣🤣🤣🤣منبعش کدوم محقق گفته🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا که داره میگه شوهرش گردن بگیره و حرف از ترمیم زدن 

خب عزیزم همون میشه 

وقتی درک باشه به این حرف ها کشیده نمیشه 

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2731
2740

خدایا شما جوونای امروزی چرا اینطوری هستید حالا اون عصبی بوده یه چی گفته ت چرا جدی میگیری...چه راحت عقد میکنید چه راحت همه چی رو  وا میدید  چه راحت حرف طلاق میزنید چه راحت اقدام به طلاق میکنید ...اوووف

2706