2752
2734
عنوان

گاهی با خودم میگم کاش ازدواج نمیکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 81 پست
چن سالته خب تو ک سرت تو کتاب بوده چرا قبولش کردی درستو میخوندی

۲۲ ام عزیزم ... 

چون خودش دکترای مهندسی داشت منم گفتم امکان ندارع با درس خوندن من مشکلی داشته باشه حتی پدر مادرش تو جلسات خواستگاری گفتن ما هیچ مشکلی با درس خوندن عروسمون نداریم بعد از نامزدی کم کم رویه عوض شد ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقد رابطه خالی  یا بوس و اینا هم هس؟!

هست.. بعدشم بغلم می‌کنه و برام حرفهای عاشقونه میزنه حتی اون شبابی که رابطه ام نداریم این بغل و حرفای عاشقونه معمولا هستن...ولی خوب حرف خاصی در طول روز نمی‌زنیم اصلا یا از اخبار و اتفاقات روزش یا از خانواده اش هیچی بهم نمیگه منم ناراحت میشم همه چیزو می‌ریزه تو خودش و اصلا بهم نمیگه حس میکنم فقط برای همین رابطه و کارای خونه منو گرفته.. قبلا ابراز علاقه نمی‌کرد اینم نتیجه تلاش ۲ سالمه بالاخره ابراز علاقه می‌کنه ... 

چرا نشستی خونه؟؟ برو دانشگاه ازاد یا غیرانتفاعی نزدیک شهرتون ، خونه مامانت برو ؛ با دوستات قرار بزار ...

خوب من از خدامه میگم که نمی‌ذاره برم ... تازه دانشگاه دولتی ام قبول شده بودم گفت الا و بلا نمیذارم بری و اشتباه من این بود حق تحصیل و نگرفته بودم الآنم نمی‌ده ... سرکارم نمی‌ذاره برم باشگاه و کلاسم نمی‌ذاره برم میگه محیط زندگیمون جای خوبی نیست بری کلاس یا باشگاه

هست.. بعدشم بغلم می‌کنه و برام حرفهای عاشقونه میزنه حتی اون شبابی که رابطه ام نداریم این بغل و حرفای ...

درونگراعه عزیزم منم نامزدم اینطوره ی اتفاق خاص میوفته از خاهر شوهرم میشنوم یا خودش بهت مدتها میگه خب تو ازش سوال بپرس بگو روزت چطور بود و اینا

خوب من از خدامه میگم که نمی‌ذاره برم ... تازه دانشگاه دولتی ام قبول شده بودم گفت الا و بلا نمیذارم ب ...

قشنگم جدیییی بشین باهاش صحبت کن اگه دیدی باز پشت گوش میندازه برو با خانوادش صحبت کن اگه دیدی نتیجه نداد به خونوادت بگو بهش یا ب خونوادش تذکر بدن اگه دیدی هیچکدوم جواب نییست از دنده لج بلند شو 

۲۲ ام عزیزم ...  چون خودش دکترای مهندسی داشت منم گفتم امکان ندارع با درس خوندن من مشکلی داشته ...

ببین یکی از آشنا ها ما ازدواج کرده پسره کارمند..دختره ی سری شرط گذاشت ک فقط درس رو با زور بعد ازدواج پذیرفت..حالا بماند ک بعد عروسی  فهمید پسره سرع داره نگفتن و تک بیضه ای

الان زندگیت چطوره؟ از شوهرت راضی هستی؟ 

الان بعد بیست و‌پنج سال با دو تا بچه پخنه شدن چه فایده داره وقتی کالملا شوهرم منو با اخلاق خودش ساخته و هیچ اختیاری از خودم ندارم کلا دست خودم نیست باید هر کار کنم باید باهاش در میون بذارم استقلال ندارم هر کار کنم نمیتونم بدون اون کاری انجام بدم 

میدونی بیشتر از چی میسوزم از این که دانش آموازایی که من براشون وقت میذاشتم که درسایی رو که بلد نیستن بهشون یاد میدارم پرستار معلم  و اینا شدن من هیچی خیلی میسورم از این بعضی وقتا گریه ام‌میگیره 

2706