2752
2734
عنوان

زندگیم به آخر رسیده،خدایا خودت دست شفا رو پسرم بیار😔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 127 پست
نمی‌دونم واقعا نمی‌دونم فقط می‌دونم یکماه حالم خوب نیست انگار یه تیکه از قلبم کنده شده 😔خدا خودش من ...

استغفار کن واقعا داری ناشکری میکنی تا زمانی که حالت خوب میشه استغفار کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چرا الکی شلوغش میکنی اصلا موضوع خاصی نیست شوهر خواهر من کشتی گیره جفت گوشاش این مدل شده خیلی هم باهاش کلاس میزاره  

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2731
استغفار کن واقعا داری ناشکری میکنی تا زمانی که حالت خوب میشه استغفار کن

کسی تو فامیل نمیدونه همچین مشکلی داره تا الان گفتیم گوشش شکسته 

عکس از رو به رو پسرم بزارم؟ولی سریع پاک کنم

هستین عکس از رو به روش رو بزارم ؟

بزار

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
دکتر پازوکی هم مجراشو عمل کرد

اسم کوچیک دکتر پازوکی چی هست ؟

بهترین دکتر تو این زمینه دکتر محمد تقی ایمانی هست 

فکر کنم الهیه باشه مطبشون  خودتون سرچ کنید میتونید عکسهای قبل و بعد عملهاشونو ببینید 

خیلی وقته از عمل گوشش میگذره و اینکه چند سالشه ؟ 

امیدوارم با خوب شدن جای زخمش مشکلش هم برطرف بشه ولی نهایت خیلی ناراحتید یه سر هم به این دکتر بزنید شاید راه گشا بود برای مشکل گل پسرتون 

اخه از اون یکی کوچیکتره....عکس بعد از عملش رو دیدی؟عکس از رو به رو بزارم؟

بزار ببینم

2706