2733
2734
عنوان

حقوق کارمندهای دادگستری

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 56 پست
ن بابا بچه ۳ ساله دارم ۶ ساله ازدواج کردیم اوایل سال ۹۷ بهم ۳۰۰ میداد بعدش انقد دعوا این حرفا قرار ش ...

عزیزم اگه فقط درامدتون از حقوق شوهرت خواهرانه میگم البته من شما رو با خودم میسنجدم نظرات متفاوت بنظرم شباتوجه به هزینه های دیگه زندگی شایدبهتره کمی تو خرج کردن تجدید نظر کنی

به شوهرت چرا گفتی هر ماه پول دستم میاد؟ که نخواد بهت پول بده  برای خونه گوشت و مرغ نمیخره؟ ...

چرا اونارو می‌خره.فقط دردش اینه ک من نگم چقد حقوق میگیری چقد حقوقت مونده چقد پول داری میگ ب تو چه تازگیا اینطوری شده قبلا نبود احساس میکنم رفته رفته ک منم بهش گفتم بهت نیاز ندارم ۵ تومن دارم دیگ نمیخاد بفهمم چقد داره نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا بچه ۳ ساله دارم ۶ ساله ازدواج کردیم اوایل سال ۹۷ بهم ۳۰۰ میداد بعدش انقد دعوا این حرفا قرار ش ...

نگو بزاریم وسط!  بگو ی پولی ماهانه برام در نظر بگیر و برای حسابم واریز کن دگ کاری باهات ندارم. شوهر من سر ماه دو تومن فقط برای خرج خودم مثل لباس و.. واریز میکنه. البته منم مثل شما ی پولی در ماه میاد چون خرجم بالاس، همش میره 😬 چون میخای دخالت کنی بدش میاد از حرف زدن درباره حقوقش طفره میره. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
ببین عزیزم من شوهرم کارمند دادگستری هست بستگی ب سمت داره شوهرم مدیر دفتر ممکن امسال ک اضافه بشه شاید ...

منشی دفتر میگ.۱۳ ۱۴ ساله کار میکنه حقوقش فک کنم ۱۴ تومن اینا بود ولی هی بهم میگف ۸ تومنه رفاه و وام اینا داریم کم میشه .امسال نمیدونم چند شده باز تو اس دیدم ۸ تومن شده

نگو بزاریم وسط!  بگو ی پولی ماهانه برام در نظر بگیر و برای حسابم واریز کن دگ کاری باهات ندارم. ...

اره این از خداشه الان ۱ تومن بده بهم بگ برو کنار آخه نمیخام اینجوری باشه زندگیم میخام دخالت کنم مگه زندکی و خرج دوتامون نیس

چرا اونارو می‌خره.فقط دردش اینه ک من نگم چقد حقوق میگیری چقد حقوقت مونده چقد پول داری میگ ب تو چه تا ...

من نفهمیدم. چقدر درمیاره چرا برات مهم هست؟ تو فقط خرج کن. چیکار داری چقدر پولش مونده یا چقدر قسط میده! گفتم ک توافق کن سر ی مبلغ ماهیانه و بقیه ش بسپر ب خودش. مردها از دخالت مالی بدشون میاد مگر اینکه به حقوق زن محتاج باشن انوقت زبونشون کوتاهه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=335953633]ینی چطوری[/QUO من خودم میگم منم دو بچه دارم سعی میکنم ب جایی اینکه کفش ۲تومنی بگیرم باتوجه ب حقوق شوهرم یک تومنی بگیرم ن اینکه کفش بدی این شکلی منظورم و اینکه طبق گفته خودتون انگاری ب شوهرت هی میگفتی من پنج تومنی دارم وبهت احتیاج ندارم عزتت حفظ کن ولی با سیاست مثلاً چیزی دیدی خوشت اومد بگو فلان چیز دیدم خوشم اومد. ولی چون الان پول دستمون نی نگیگرمش نزار فکر کنه تو زندگی من وتو داری 

اره این از خداشه الان ۱ تومن بده بهم بگ برو کنار آخه نمیخام اینجوری باشه زندگیم میخام دخالت کنم مگه ...

فقط داری خودتو اذیت میکنی. خرج بگیری دستت هیچ فایده نداره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نفهمیدم. چقدر درمیاره چرا برات مهم هست؟ تو فقط خرج کن. چیکار داری چقدر پولش مونده یا چقدر قسط مید ...

مامانمم میگ یا ازش پول نگیر یا یه تومن نگیر.

اونم تاثیر میذاره بهم.منم میگم دوتایی خرج کنم مثل قبل.

[QUOTE=335953633]ینی چطوری[/QUO من خودم میگم منم دو بچه دارم سعی میکنم ب جایی اینکه کفش ۲تومنی بگیرم ...

اخه چیکار کنم اخلاق همه باهم فرق داره دلم میخاد بدونم اونم همه چیه منو بدونه زندگی مشترک ینی این.میخام بدونم چقد میگیره چقد وام میگیره چقد درمیاره منم اینجوریم چ کنم خودم اذیت میشم نمیشم ؟؟؟با این مرد. 

والا ی زن و شوهری میشناسم شوهره تازه ناز زنشم میکشه تا حقوق و کل مزایاشو بریزه ب پاش اینم من.کاش زودتر  یا این بمیره یا من ینی اینجوری شدم نسبت ب زندکی میگم لااقل تکلیفم با دلم با خودم روشن میشه

مامانمم میگ یا ازش پول نگیر یا یه تومن نگیر. اونم تاثیر میذاره بهم.منم میگم دوتایی خرج کنم مثل قبل.

مامانت افکارش قدیمیه دگ.. قدیمها مرد حقوقش نقد بود از بانک می‌گرفت میزاشت تو کمد یا گنجه و ریز ریز خرج میکردن با همدیگه. 

نذار کسی اینجوری روت تاثیر بزاره. ممکنه زندگیتو الکی به کام خودت و شوهرت زهر کنی. 

خداروشکر ک میگی خرج خونه رو میده پس خسیس نیست. هر چقدر ماهانه داد بهت یک تومن دو تومن برای خودت خرج کن.. کم آوردی هم بگی حتما میده بهت . شوهر خودم ک دقیقا اینجوریه. کم بیارم بازم بهم پول میده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40