2733
2734
عنوان

حقوق کارمندهای دادگستری

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 56 پست
میدونی چنتا خرج بود جلوم. تولد اینا داشتیم جلو .گفتم از کارت این لباس زیر خرج کنم دیگ شومیز مجبورم ب ...

حالا تا هر وقت پول میده خرج کن. نداد برو سراغ پول‌های خودت. 

ببین چقدر پایه تم. اینهمه نصیحتت میکنم ی ذره گوش بده دگ 

دختر خاله و پسر خاله و رها کن 🤧

از جنبه های خوب زندگیت لذت ببر. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از من یاد بگیر وقتی تنهایی میرم بیرون خرید، هر چی بخام میخرم ولی با شوهرم میرم بیرون عین گداها میگم ...

جآریم معلم بهم یبار گف ک با حقوقم حتی شده خرج خونمم بدم.یا شده این ماه از شوهرم چیزی نخام. و خودم خرج کنم ولی گاهی میزم ب شوهرم میگم وای ی پالتویی دیدم خیلی دلم میخاد بیا بریم بپوشم ببین میگ وقتی میاد مثلا پولشم خوبه ۵ تومنه راااحت خرجم میکنه چون هی نمیگم بهش اینو بخر اونو بخر چیزای کوچیک.

2731
به جای کراتین دو جلسه مشاوره حتما برو. به نظرم وسواس گرفتی

وای راس میگی؟؟.شوهرمم میگ دیونه ای.میگ تو چیکار داری چند میگیرم خرج کن دیگ چی گفتی نخریدم برات؟آخه میدونی گاهی ک با مامانم درد و دل میکنم مامانم کاملا زن سالاری کارت بابامم گرفته اینم بگم هردو معلمن و مامانم خیلی کم خرجه و بابام ول خرج.شوهرم میگ تو مامانت نمیشی ک پول بدم دستت پس بیخیال🫠

جآریم معلم بهم یبار گف ک با حقوقم حتی شده خرج خونمم بدم.یا شده این ماه از شوهرم چیزی نخام. و خودم خر ...

گفتم که هر کسی به یک سبکی زندگی میکنه 

من الان وام برداشتم برای خودم، هر ماه در حالی ک پوستم کنده میشه قسطش میدم. تو هم ببین اگر میتونی وام بردار پس انداز کن برای خودت. خیلی خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای راس میگی؟؟.شوهرمم میگ دیونه ای.میگ تو چیکار داری چند میگیرم خرج کن دیگ چی گفتی نخریدم برات؟آخه م ...

مدل زندگی فرهنگی ها همین جوریه فکر کنم. پولشون میزارن وسط و خرج میکنن 

الان تو هم با مامانت زیاد فرق دارین پس نمیشه مثل اونا زندگی کنی. مامانت چون حقوق داره میتونه بابات کنترل کنه. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای راس میگی؟؟.شوهرمم میگ دیونه ای.میگ تو چیکار داری چند میگیرم خرج کن دیگ چی گفتی نخریدم برات؟آخه م ...

به کسی ک وسواس داره نمیگن دیوونه 🤧 منم وسواس نظم و تمیزی دارم. با وایتکس تمام زندگیم میشستم. اما دگ ترک کردم.ولی خب هنوز رو نظم حساسم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به جای کراتین دو جلسه مشاوره حتما برو. به نظرم وسواس گرفتی

دیروز تولد دختر برادرش بود .قرار بود ۵۰۰ بدیم بهش منم نقد داشتم ۵۰۰ گذاشتم پاکت دادم بهش.الان نمیگ ۵۰۰ تو دادیا از این کارش بدم میاد میگ کاریت نباشه ولی ب پول من ک میرسه نمیگ چقد دادی بیا بهت بدم منم نقد داشتم ولی واس ی کار دیگ جمع کرده بودم صب عصبانی شدم گفتم ۵۰۰ بده آخه اونام دیشب تو پاکت ۱۰۰ تومن گذاشته بودن میدادن ب بچه ها اینم بهم میگ ۴۰۰ میدم ۱۰۰ اونا دادن😐اینجوری حساب کتاب میکنه باهام

من نفهمیدم. چقدر درمیاره چرا برات مهم هست؟ تو فقط خرج کن. چیکار داری چقدر پولش مونده یا چقدر قسط مید ...

بعد از سی سال زندگی به این نتیجه رسیدم.... فقط نیاز زبون مرد رو کند میکنه

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.