2737
2734

بگین چه واکنشی نشون بدم ما قبلا دوست بودیم اما چندماهه عقدیم

روز قبل تولدم باهم دعوا کردیم که هنسرم مقصر بود ولی من کش دادم و کوتاه نیومدم و تلفن هاشو درست جواب نمیدادم

روز تولدم گفت بریم خونه خواهرش من گفتم حالم خوب نیست 

هیچ کاری برام نکرد 

فقط لابلای اسمس هاش گفت "راستی تولدت مبارک"

اما بعدش تو گروه خانواده من مفصل تبریک گفت

امروزم روز بعد تولد هم اصلا نگفت بریم بیرون و ...

خودم پرسیدم برنامت چی بود و کادو چی 

گفت کتاب خریدم برات که سرکارم جا گذاشتم 

من با این چیکار کنم

امروز گفتم بیاد یه سری وسایلم پیشش جا مونده 

چیکار کنم چی بگم

خیلی دارن کوچیکم میکنن 

من خودم مستقیم وضع مالیم خوبه واقعا عین دوست دختر ۱۳ ساله باهام رفتار میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون مستقلی و پول داری فکر میکنه لازم نیست برات خرج کنه و به زحمت بیوفته میخوای واقعا مشکلت حل بشه؟ مستقیم بهش بگو چه توقعی ازش داری و بگو کتاب کادوی مناسبی نیست  بره کادوی دلخواهتو بخره بعضی آقایون تا به روشون نیاری متاسفانه فکر میکنن تو دل نداری تو خواسته نداری

2728

خیلی نازت زیاد بوده

حداقل روز تولد کوتاه میومدی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740
نه بعیده خواهرشو میشناسم 

ن اینکه خواهرش تورو سوپرایز کنه. خودش شاید کیک گرفته باشه و خواسته دور هم جشن ساده بگیرین. بنظر من ک جشن ساده چه دو نفری چه صد نفری خوبه

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا کوتاهم نیومدم ته کارش یه کتاب بود

حالا ن اینکه ماها هر مناسبت طلا میندازن گردن مون! بابا دگ گرونی بیداد میکنه. شوهر منم تمام مناسبت ها ی پولی میده میگه هر چی دوست داشتی بخر برای خودت 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706