2733
2771

دوست دارین؟؟خیلی اشتباه میکنید اگه اینکار و کنید یعنی سربه به زندگی خودتون میزنید هیچوقت سعی نکنید آتش حسادت کسی و شعله ور کنید وگرنه اول شما رو نابود میکنن اون شعله های اتش هیچوقت تو زندگیتون آتش حسادت هیچ احدی شعله ور نکنید و باعث حسرت هم نباشید اولین ضربه رو خودتون به خودتون میزنید مادرشوهر خداهرشوهر و که اصلاااا اینکار و نکنید اصلاااا چون بخوای نخوای ریشه شوهرت به اونا وصله میتونن خیلی بلاها سرتون بیارن زندگی آروم میخوای فقط چراغ خاموش برو جلو همیشه هم خوشبختی هم موفق 

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا موافق حرفتون هستم

و ذره ای دوست ندارم این کارو کنم

درعوض دوست دارم همیشه باهم خوشحال ومهربون وبه دور از کینه بمونیم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

ادم مریض این رفتارا رو دوست داره

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷