2737
2734

دوست دارین؟؟خیلی اشتباه میکنید اگه اینکار و کنید یعنی سربه به زندگی خودتون میزنید هیچوقت سعی نکنید آتش حسادت کسی و شعله ور کنید وگرنه اول شما رو نابود میکنن اون شعله های اتش هیچوقت تو زندگیتون آتش حسادت هیچ احدی شعله ور نکنید و باعث حسرت هم نباشید اولین ضربه رو خودتون به خودتون میزنید مادرشوهر خداهرشوهر و که اصلاااا اینکار و نکنید اصلاااا چون بخوای نخوای ریشه شوهرت به اونا وصله میتونن خیلی بلاها سرتون بیارن زندگی آروم میخوای فقط چراغ خاموش برو جلو همیشه هم خوشبختی هم موفق 

درخواست دوستی رد میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا موافق حرفتون هستم

و ذره ای دوست ندارم این کارو کنم

درعوض دوست دارم همیشه باهم خوشحال ومهربون وبه دور از کینه بمونیم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2731

ادم مریض این رفتارا رو دوست داره

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷