2737
2734
عنوان

امروز تولدمه. ۳۱ فروردین

155 بازدید | 28 پست

خیلیا تبریک نگفتن بعضیا گفتن.

اونا ک تبریک نگفتن یکم ناراحتم... نمیدونم چرا؟

حس این ک مهم نبودم.

گاهی فک میکنم کمبود محبت دارم😔😪

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولدت مبارک🥹❤️

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

تولدت مبارک عزیزم.انشالا به همه آرزوهات برسی

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم

تولدت مبارررکک بهترین اتفاقا واست بیوفته و همیشه موفق باشی ❤✨

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
2740

مبارکه فروردینی جان.ایشالله خیلی خوشبخت باشی.تولد یه حس دوگانه است هم خوشحالی داره هم ناراحتی بزرگ شدن.مثبتتو‌تقویت کن.کیک بگیرید.شمع فوت کنید.به خودت یه تولد بدهکاری

عزیز دلمممم🫂 همه روز تولدشونو دوس ندارن منم روز تولدم اینجور حسی بهم دست میده برات‌ مهم نباشه..

تولدت مباااارک انشالله به همه آرزوهای قشنگت برسی😍🫂🌿

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹
2706