2737
2734

ما عقدیم + خواهرم چن روزه بیمارستان بستریه منم رفتم موندم پیشش ب جز شبا   بعد ب همسرم میگفتم بیاد دنبالم بعد دیشب اومد دنبالم از اونجا رفتیم خونشون   دیشب بهم گف ک بیا فردا بریم روستا   من گفتم نمی‌دونم ببینم چی میشه و.. چون خوشم نمیاد برم روستا تلپ شم ولی باز گفتم باشه میام   بعد الان میگه من چیزی گفتنی جایی گفتنی ناز میکنی قیافه میگیری ولی مامان و خواهرت جایی رفتنی خودتو شهید میکنی خلاصه این چن شبو همون دعوا داشتیم سر این موضوع..   بعد الان داشت می‌رفت روستا کنار مادر بزرگش سرم داد زد و...   

الان برم پیش خواهرم یا ن؟

پیامامون:

همسرم : عزیزم حق نداری بری جایی

من: میخواستم بیام ولی رفتم حموم موهام خیسع تازه بیدار شدم صبونه هم نخوردم... بعدم برمم در حد ی ساعت میرم 😊

همسرم  : ن تو برو تولده واجبه

دا لاپ اوزوزو سارمشز (اینو بگم ک نفهمیدم گفتم تولد ابجیمه میریم بیمارستان براشم ی کیک میگیریم ) ترجمه حرفاش (ن برو تولد واجبه دیگ واقعا خودتونو مسخره کردین )

من : هزار بار گفتم قبل رفتن ب جایی ب من بگو... میای دم در یادت میوفته ب منم بگی... مادر بزرگتو رو سوار کردی ب منم زنگ زدی میگی  زود بیااا خدا نکنه ی پنج دقع منتظر بمونی دیگ هزار تا فوشم اونجا بهم میدی..😊

پیش هر کس داد میزنی سرم خوشت میاد منم پیش اینو اون عربده بکشم سرت؟

مثلا خیلی احساس مرد بودن میکنی منو خار و خفیف میکنی؟؟

هر چقد منو بکشی پایین خودتم با من میای پایین اینو بدون

الانم با احساس قدرتمند بودنت ک سر زنت داد زدی خوش باش

بعدشم زنگ زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو پیش خواهرت

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740
حق نداری یعنی چی  پس خودش چرا رفته روستا (خودش حق داره شما نه )

اینو بهش بگم میخواد بگه عرضه نداشتی توام بیای 

زنگ زد گفت از این ب بعد عرضه داری جایی برو حق نداری بری جایی انقد چیزی نگفتم بهت پرو شدی در حالی ک خدا شاهده هر جا بخوام برم باید دعوا کنیم همیشه

اینو بهش بگم میخواد بگه عرضه نداشتی توام بیای  زنگ زد گفت از این ب بعد عرضه داری جایی برو حق ن ...

نمیدونم چی بگم ولی خواهرت که همیشه بیمارستان نیست خدای نکرده الان باید کنارش باشید موقتیه مخصوصا اینکه تولدشه و روحیه میگیره 

وقت برا روستا رفتن همیشه هست 

2706