2733
2734
عنوان

خانمهای متاهل میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 73 پست
من اول‌های زندگیمون گله‌هام از خانواده ی همسرم که واقعا فاجعه بودن رو اینطوری بهش میگفتم  میدو ...

عالی بود

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چطور خودت کنترل میکنی حرف نزنید اخه ادم نیاز به هم صحبت داره

این تفاوت ونوسی ها و مریخی هاست عزیزم باید تفاوت هارو درک کنیم و بهش احترام بزاریم،مردها یعنی مریخی ها حرف های ناامیدکننده رو دوست ندارن برعکس ما زنها یعنی ونوسی ها

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
همسر من فقط موقعی که خوبی خوبه یعنی تو شرایط بد هیچ وقت کنارم نبوده

و این برای من یه خلا خیلی بزرگه اصلا نمیتونم روش حساب کنم انگار ندارمش،، بنظر من اون که وقت ناراحتی و درد کنارته خیلی با ارزشه

2731
بقیه رو نمیدونم ولی نگاه به فیلما نکن زنوشوهر میشینن باهم حرف میزنن دردودل میکنن از ضعف هاشون میگن ا ...

خب رابطتتونو اصلاح کنید. شاید شما مشکل دارید و اون فیلم‌ها خیالی نیستن. ک از نظر منم همینه

خانم آقای دکتر
ایقد عقده دارم  نمیدونم چطور با خودم کنار بیام خیلی این تنهایی برام عذاب اوره

میخهای بری کلاس آموزش ارتباط با همسر

خیلی ازین مشکلا حل میشه و خیلی مهارتا ک بلد نیستی رو کسب میکنی

کلاساشم مجازیه ک آدمای دیگرو نبینی خجالت بکشی و هزینش هم معقول تر بشه

خانم آقای دکتر
ایقد عقده دارم  نمیدونم چطور با خودم کنار بیام خیلی این تنهایی برام عذاب اوره

گلم حتما حتما کتاب مردهای مریخی و زنان ونوسی رو بخون خیلی آروم میشی چون دلیل رفتارهای مردت رو میفهمی و وقتی تو آروم شی و عوض شدی اونم خیلی بهتر میشه ،حتما این کتاب رو به همه توصیه میکنم

2738
میخهای بری کلاس آموزش ارتباط با همسر خیلی ازین مشکلا حل میشه و خیلی مهارتا ک بلد نیستی رو کسب میکنی ...

نه،، من مشاور رفتم،، ایقد کتاب خوندم و راه رفتم ولی اون همینه که هست،،،، با هرزبونی باهاش حرف میزنم همینه،،، فقط باید سکوت کنم اونوقته که همه چی خوبه،،، اما من همدم میخام همصحبت میخام،،، این باعث شده که اصلا باهاش احساس راحتی نکنم و حتی دیگه دوست ندارم پیشش جنب و جوش و شیطونی داشته باشم

گلم حتما حتما کتاب مردهای مریخی و زنان ونوسی رو بخون خیلی آروم میشی چون دلیل رفتارهای مردت رو میفهمی ...

خوندم،،،، مگه زن ناز نمیخاد مگه هم صحبت نمیخاد،،، من چیز زیادی نمیخام،،،، من هرجا بخام برم تنهام خونه پدرم خواهرم،،، و..... پارک بازار،، خب من بعضی وقتها دوست دارم باهمسرم بریم پیاده روی،،، بریم بگردیم بریم خونه اقوام شب نشینی،،،، من خسته ام از تنهایی از اینکه مدام میپرسن همسرت کجاست و من باید دروغ بگم،،،، و اون حتی قبول نمیکنه که اینا مشکله

نه،، من مشاور رفتم،، ایقد کتاب خوندم و راه رفتم ولی اون همینه که هست،،،، با هرزبونی باهاش حرف میزنم ...

منم همین کارها و کردم ولی فایده نداشت ولی این کتاب که بالا گفتم یه چیز دیگه اس حتما بخونش عزیزم،قدیمیه ولی بهترینه

خوندم،،،، مگه زن ناز نمیخاد مگه هم صحبت نمیخاد،،، من چیز زیادی نمیخام،،،، من هرجا بخام برم تنهام خون ...

طرز صحبت و رفتار و و توقعاتت رو باید عوض کنی

2706