2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب عزیزم از ی دختر ۱۹ ساله چ انتظاری داری الان هم دانشگاه میرم هم ناخونکارم و شاغلم

از ی دختر نوزده ساله انتظار دارم ب جای اینکه فکر شوهر باشه 

بشینه خوب درس بخونه و کنکور بده

چون نوزده سالگی سن ازدواج نیست! 

ناخونکاری هم شغل جالبی نیست الان مگ اینکه بتونی برای خودت سالن داشته باشی

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀
2731
پس ب چی ربط داره اخه

ب همونی ک گفتم

عزت نفس خودت و بالا بگیر کتاب بخون اصلا تو خیلی حواس پرتی ازین دخترای عاقل و بالغ باش اندام و پولدار و رونالدو و فلان اینا چین دیگه 

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙
ب همونی ک گفتم عزت نفس خودت و بالا بگیر کتاب بخون اصلا تو خیلی حواس پرتی ازین دخترای عاقل و بالغ با ...

اره کلا اسکلم من فقط تمرکزم گذاشتم رو اندامم 🥲 امسالم میخام برم دانشگاه ی رشته ای بخونم چجوری عاقل و بالغ باشم یکم یادم بده توروخدا

اره کلا اسکلم من فقط تمرکزم گذاشتم رو اندامم 🥲 امسالم میخام برم دانشگاه ی رشته ای بخونم چجوری عاقل ...

کتاب فقط کتاب بخون پادکست گوش کن اینا نجاتت میده

کتاب بگرد برا عزت نفس برا مخصوص خانوما و دخترا هستن کتابایی ک خیلی کمکت میکنن

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙
سلامت باشی همچنین ❤️

خوشبحالت  واقن من ی سال پشت کنکور موندم از رو بیکاری ب این چیزا فکر میکنم رشتم انسانیه بنظرت روانشناسی بخونم بهتره برا دانشگاه یا حسابداری روانشناسی علاقه دارم حسابداری نه ولی روانشناسی آینده شغلی نداره چیکار کنم آخه 

🥲نههه نمیخام بخدا هیچ علاقه ای ب درس و کار کردن ندارم دلم پول مفت میخاد😂😂😂😂

واقعا قهقرا که میگن همینه، یه جوون ۱۹ ساله‌فهمیده که جز ازدواج به هیچ دردی نمی خوره، نشسته خیالبافی های رمانتیک هم برای ازدواج کرده و دنبال اینه که خودشو به کی بندازه تا طرف ازش استفاده کنه و اینم کیف کنه! واقعا شرم آوره، چهار روز بعد از ازدواج هم میبینه خیالبافیا همه رویا بوده و حقیقت چیز دیگه ای هست، می افته به بدقلقی و غر و ...و حسادت به جاری و... که چرا اون شاغله چرا تحصیلات بالاتری داره چرا موفق هست. ببخشید ولی حالم بهم خورد! همون زودتر شوهر کن بهتره برات

الحمد لله کما هو اهله
واقعا قهقرا که میگن همینه، یه جوون ۱۹ ساله‌فهمیده که جز ازدواج به هیچ دردی نمی خوره، نشسته خیالبافی ...

🥲🥲🥲آره واقعا چون فکر کردم ب هیچ دردی نمیخورم ب این فکر افتادم حس میکنم از همه هم سن و سالام عقب موندم

2706