2733
2734
عنوان

چقدخوبه خواری خواهرشوهرم روببینم...ازبس پزمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 71 پست

به نظر میلیاردر بشه و پز بده خیلی بهتر از اینکه که یه خواهرشوهر بدبخت داشته باشی که هر روز آویزون زندگیت باشه!  پس برو خدا رو شکر کن! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منظورم اینه با قاچاق اگه جمع کرده همشو پس میدە. چون اینجور ادما سیر نمیشن هی ادامه میدن تاگیرمی افتن

این همه قاچاقچی که پس ندادن دارن روز به روز بیشتر هم می چاپن چیه پس

چقدر ساده دلید

آره قاچاقچی کوچیک شاید گیر بیوفته ولی بزرگا عمرا

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
جای این حرفا ب فکر پیشرفت و اینکه چطور جلو بیوفتی بلش...

باحلال خوری همیشه عقبی مگه اینکه ازشغل های خاص جامعه مثه جراح و...باشی یاکارخونه دارو...

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

ادمایی که به واسطه ازدواج با ادم نسبتی پیدا میکنن از هر نظر وهر جنسیتی باشه ، از دشمن بدترن. البته جنسیت زن یکم بیشتر مثلا خواهرشوهر بد، زنداداش بد، جاری بد،مادر همسر بد.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

دختر قاچاق ت مواد اولش خوبه.یهویی ی جوری زندگی رو نابود میکنه که آدم نمیدونه از کجا خورده. دیدم ک میگم.

خواهر شوهر منم قیافه میاد.ولی خب ن پیج شو دنبال میکنم نه خونه ش میرم ک اذیت بشم.میخواد ب کی پز بده وقتی منو نمیبینه.بعدشم منم هر موقع میخوام برم خونه مادر همسرم‌ب همسرم میگم آمار بگیره کی هست کی نیست اگه اون باشه دیرتر میرم ک بره.یا اصلا نمیرم.یا تیپ میزنم و میرم.حرص می‌خوره. من لاغرم لباس تک سایز پیدا میکنم ارزون و متنوع. فک میکنه من چقد خرج میکنم.خودش چاق شکم پهلو داره.لباس ب تنش پیدا نمیشه.

واقعا هر کی پول در آورد زحمتشو کشیده من میلیارد میشناسم که بدون زخمت درمیارن با دزدی 

خب اون قطعا یه روزی اون پول از دستش در میره! 

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
2706