2752
2734
عنوان

تا حالا چندبار شوهرتون کتکتون زده و دست بلند کرده روتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5330 بازدید | 154 پست
غلط کرده زده برا چی زده؟

برا هر چیز بیخودی سریع قاطی میکنه میزنه ...

ی پیام برام اومد ی سوالی کسی پرسید بهش گفتم جواب چی بدم؟؟سوال پرسیدم جواب نداد منم رو حساب قبلنا و چیزی گفته بود خودم جواب دادم بعد دعوا کرد و فحش داد ک چرا این و گفتی ، گفتم خب پرسیدم جواب ندادی و قبول دار نشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من اوایل زندگی خیلی کتکم میزد اونم سر خانواده تحفه اش  حتی یبار دماغمو شکوند تاسه چهارماه زجر ...

خب الان چی الان با این آدم هستین؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
اخه تاپیکارو بخون همه میگن چیزی نگفتم سکوت کردم کاربدی میکنن باید هر وقت فحش میده بدترشو فحش بدی داد ...

خانوادش همسایمونن نمیشه میریزن تو خونه  دعوا میره بالا تر آخرشم هیچی نمیشه فقط بحث غیبت پیدا میکنن و خانواده ای که میگن اشکال نداره زشته هیچی نگو

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
نمیگم طلاق بگیر والی کاش یه کاری کنی اگه خدای نکرده سرت و بزنه جایی بمیری چی

براس مهم نیس طلاق بگیرم اگ ی شکایتم بکنم اوضاع بدتر میشه و ب طلاق میکشه ،، خونه بابام نمیتونم برم چون الانم ک برا مهمونی چند ساعت میرم برا غیر قابل تحمله و خودشون بشدت مشکل دارن و نمیتونم حرفی بزنم

من اوایل زندگی خیلی کتکم میزد اونم سر خانواده تحفه اش  حتی یبار دماغمو شکوند تاسه چهارماه زجر ...

خدالعنتش کنه دقیقا عین شوهرمن منم باردارم چندبارهمین بلاروسرم آورده 

فقط ازخدامیخوام برادرشوهرم وشوهرم موقع مرگ گشنه جون بدن 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا فقط یه بخش کوچیکی از زجراشونه  البته الان دخترم بزرگ شده شوهرم جرآت نمیکنه کتکم بزنه  ...

خیلییی متاسفم واقعا🥺💔

سعی کن برات مهم نباشه دلم میخاد تاوان دادنشون تو این دنیا باشه تا تو ببینی چجوری تاوان دل شکسته تورو میدن همشون 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
برا هر چیز بیخودی سریع قاطی میکنه میزنه ... ی پیام برام اومد ی سوالی کسی پرسید بهش گفتم جواب چی بدم ...

بترسونش برو درخواست طلاق بده احظاریه بیاد موش میشه دیگه براش کاری نکن برو مسافرت بروپیش بابات دور و ورش نباش میاد سمتت

درمورد چیه؟

شوهر بد دل

کتک میزنه و..

ترکیه ساخته واقعی ماجراش دختر خواننده

ولی عبرت جالبی

داره واسه خیلی ها.

سکوت نکنید در برابر کتک فصرت بدید اگه درس نشد یه کاری کنید

نزارید سرنوشت شما هم خدای نکرده مثل اون بشه

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌
خانوادش همسایمونن نمیشه میریزن تو خونه  دعوا میره بالا تر آخرشم هیچی نمیشه فقط بحث غیبت پیدا می ...

فقط کسی ک براش اتفاق افتاده باشه درک میکنه ...

کسی ک شرایط جدا شدن داره یا خانوادش پشتنش 

هعی میگ وااااا چرا میذاری بزنه؟؟؟؟ انکار ما خودمون ب غرورمون بر نمیخوره ک کتک میزنن 

یا میگن اگ‌منو بزنه فلانش میکنم و.....

بابام خیلی منو زده ولی همسرم تا الان که ۵ساله باهمیم حتی یه بارم دست روم بلند نکرده

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم

مجردم و ندیدم پدرومادر کلا بحث کنن سکوت کردید شما خانم سکوت 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706