2752
2734
عنوان

تا حالا چندبار شوهرتون کتکتون زده و دست بلند کرده روتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5330 بازدید | 154 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😔😔😔

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿

یه روش میگم زمانبره که دیگه کتکت نزنه

اول باید یه مدت از یادش ببری که عصبی بشه و ازش یکم دور بشی یعنی خیلی صمیمی نشی باهاش

بعدم به خودت خیلی اهمیت بده و قدرتتو ببر بالا حالا از طریق مستقل شدن یا یاد گرفتن یه حرفه و مهارت

به خودت رسیدن و غیره

بعد مدتی می بینی آروم تر شده واسه من جواب داد من الان دو ساله دیگه موردی از همسرم ندیدم خداروشکر

2731

اینقدر دلم میسوزه ب خانم هایی که همچین رنج هایی رو تحمل میکنن ،برا خودمم دلم میسوزه چندین بار از شوهرم کتک خوردم 

سالی نداشته ک نزده باشه  هم تحصیلکرده ام هم خانواده دار  ولی خجالت میکشم ک بفهمن خانوادم ،ظاهر زندگیمونم عالیه و غبطه میخورن بقیه ، منم  یک روزی فکر میکردم ناخن شوهرم بهم بخوره  بی شک جدا میشم ازش و اگه میشنیدم کسی کتک خورده فکر میکرد خیلی بی عرضه اس زنه ک مونده تو همچین زندگی و... چون از این برنامه ها ندیده بودم مجردی