2752
2734
عنوان

از بچه جاریم خوشم نمیاد خیلی لوسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 93 پست

منم با عمو ی کوچکترم خیلی صمیمی هستم 

کلا با عمه کوچکترم هم خیلی صمیمیم 

معمولا با اونا که جوان تر هستن صمیمی تر میشی چون طرز فکرشون شبیه خودته بیشتر مثل دوست آدمن تا یه بزرگتر میدونی چی میگم 

حساس نباش 

موندم من ازدواج کنم ینی همسر منم حساس میشه ؟چون من خیلی راحتم باهاشون البته نه مثل اون که می‌ره بغل عموش ها نه ولی راحتم دیگه انگار برادر بزرگم باشه اینجوری

کاربری  برای سه نفر است 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از بچه خواهرشوهرم خوشم نمیاد  میشه تایپکمو گزارش بزنی ؟واست صلوات میفرستم

تبریک میگم عزیزم شما یه عروس نمونه هستی😐

از اون عروسا که چشم دیدن خانواده شوهر رو ندارن

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731

خدایه دیگه من نمیخوام توی این دنیای مسخره ات باشم 

دارم به این فکر میکنم منی کخ اختلاف سنیم با خواهر زاده هام خیلی کمه..تنها آدمایی هستن که عاشقشونم از ته قلبم..

چند سال دیگه ممکنه یک احمق بخواد از رفتارای ما باهمدیگه بدش بیاد و فکر احمقانه کنه/:

خدایه دیگه من نمیخوام توی این دنیای مسخره ات باشم  دارم به این فکر میکنم منی کخ اختلاف سنیم با ...

منم بالا کامنت گذاشتم دقیقا تو موقعیت خواهر یا برادر زاده شمام 

و بعضیا ممکنه فکر دیگری کنن ؟وایییییبییی دنیا چرا اینجور شدههههه

کاربری  برای سه نفر است 
قضاوت نکردم عزیزم وقتی میگه شوهرمو بغل میکنه یه همچین برداشتی میشه کرد

متأسفانه  گلم الان خیلی اوضاع فرق کرده 

قبلنا دل و قلبا پاک و ساده بودن رابطه ها سالم

ولی الان اکثرا خودنمایی میکنن وشدن مریض جنسی

ک میبینید تو تاپیکا  حتی به بچها هم رحم نمیکنن 

خانما درست فرهنگ سازی کنین الان همه چی داره به غلط عوض میشه بی بند و باری رو اسم با کلاس روش گذاشتن به اسم روشنفکری 

هر چیزی  حد و تعادلش خوبه باشه عمو دایی داداش هر کی

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
راست میگه اخلاقش یه جوریه تند تند میاد خونمون حالا به اون کار ندارم تو گوشیش نوشته عشقم ساسان اسم شو ...

واقعا حق داری عزیزم   تو هرچیزی نباید افراط بشه  محبت عمو و برادرزاده هم در چارچوب خودش  

منم بالا کامنت گذاشتم دقیقا تو موقعیت خواهر یا برادر زاده شمام  و بعضیا ممکنه فکر دیگری کنن ؟و ...

چچون عزیزم طرز فکرا داره عوض میشه 

چون این دنیای لعنتی تحت تأثیر  مجازی و گند کاریاش و چشم و هم چشمی داره میره جلو 

چندین نفر هم ک مثل شما قلب ونیت پاک دارن این وسط دپرس میشن و از دنیا ناامید

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
2706