2737
2739
عنوان

زندگی ....میشه بیاین لطفا حالم بده

116 بازدید | 18 پست

اونیکه تلاش میکنه موفق نمیشه اونیکه نشسته سرجاش موفق میشه 

اونیکه متعهده بهش خیانت میشه و قدرش دونسته نمیشه اونیکه خاینه روز به روز حالش بهتر میشه 

اونیکه دیگرانو و حالشونو رعایت یکنه وجدان سرشه طرد میشه 

درد دل نیست دارم شک میکنم به قواینن دنیا 

چرا هی میخواد اینمدلی بشیم چرا این افراد موفقن 

اشکال کار کجاست

فکر میکنی

چون اسامی با تعریف واقعیشون جا بجا شدن

مثلا دزدی با زرنگی و .....

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر میکنی چون اسامی با تعریف واقعیشون جا بجا شدن مثلا دزدی با زرنگی و .....

ولی کیفیت زندگیشون اینو نمیگه 

کسی که با وجود متاهلی دوست پسر داشته و همسرش عین پروانه دور سرش میچرخه 

دیروز از فامیلامون دیدم اینجا هم یه تاپیک دیدم بدتر شد حالم

آره راست میگی ، ولی من خودم بعداز یه دوره دور شدن از خوبی ، الان میفهمم هیچی اندازه خوبی به آدم آرام ...

وقتی تلاش آدم نتیجه نمیده نمیشه ارامش داشت وقتی ببینی تو تلاش کردی و لی یکی دیگه بی زحمت نشسته جات

فقط برای کسی که قید و بند سرشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای ادم خاین و بد نباید چالش داشته باشه

مگه قراره خودمون با این افراد مقایسه کنیم ؟ یعنی هر کی با کثافتکاری به موفقیت میرسه باید الگو قرار بدیم ؟ اصلا موفقیت تو چی میبینید؟

2740
مگه قراره خودمون با این افراد مقایسه کنیم ؟ یعنی هر کی با کثافتکاری به موفقیت میرسه باید الگو قرار ب ...

مگه غیر اینه چارچوب داشتن باعث میشه زندگی هر دو دنیا خوب باشه پس چرا من اینقدر حالم بده و زندگیم گره خورده 

ولی کیفیت زندگیشون اینو نمیگه  کسی که با وجود متاهلی دوست پسر داشته و همسرش عین پروانه دور سرش ...

خودت حاضری این کار رو بکنی ؟

ادمایی که قبولشون داری حاضرن ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
وقتی تلاش آدم نتیجه نمیده نمیشه ارامش داشت وقتی ببینی تو تلاش کردی و لی یکی دیگه بی زحمت نشسته جات

گذر زمان نشون میده خوبیو تلاشو  ،و  اما بلد بودنم یه هنره که باید داشته باشی ، نه زیرکی نه سیاست ، بلد بودن 

مگه غیر اینه چارچوب داشتن باعث میشه زندگی هر دو دنیا خوب باشه پس چرا من اینقدر حالم بده و زندگیم گره ...

حالت بده چون داری مقایسه میکنی خودتو با آدمهای خائن و پست و به باور غلط خودت اونهارو موفق میبینی ، خودت بگو کجاش قشنگه آدم خاین و پستی باشی و خودت بدونی چه ذات کثیفی داری و به قول خودت شوهرت مثل پروانه دورت بگرده ، اطرافیان گول میزنن و خودشو چی؟

گذر زمان نشون میده خوبیو تلاشو  ،و  اما بلد بودنم یه هنره که باید داشته باشی ، نه زیرکی نه ...

من خییییلی جنگیدم واسه زندگیم خیییییلی زیاد از خیلی خوشیا زدم ولی نتیجه خوبی نداشته تا حالا خیلی عقبم از هم سن سالام 

خیلی عاقل تر از اونایی که الان زندگی خوبی دارن بودم 

بخدا یکیشون هنوزم مامانش بدیهیاتو براش توضیح میده من برعکس مامانم کلا تو باغ نیست من باید بهش بگم 

دیگه ذوق زندگی کردن ندارم

حالت بده چون داری مقایسه میکنی خودتو با آدمهای خائن و پست و به باور غلط خودت اونهارو موفق میبینی ، خ ...

من خییییلی اذیت شدم سر هر چی درس کار ازدواج 

نتیجه ی خوبی هم نداشته فقط خستگی روحی و روانی و جسمی 

چقدر خودداری کردم ت هر چیزی و سعی کردم آه کسی پشتم نباشه 

ولی این زندگی که توشم داره حالم  بهم میزنه وقتی یکی دیگه بدون هیچ کدوم از اینا شرایطش بهت از منه 

ادماش نفهمیدن خوبیو پس چرا خدا هم جواب نمیده 

منم مثل همونا غریزه و احساس و.. داشتم و کنترل کردم 

2706