2733
2734
الان یه عده میان میگن« سن مهم نیس شاید عقلش اندازه یه دختر ۲۴-۲۵ ساله باشه. ما خودمون هم ۱۱ سالگی از ...

الان بچه ها از سن خیلی کم همه چی رو میدونن

از سن بسیار پایین تحریک میشن

یه به یکی از سایتای روانشناسی زدم تو کامنتا بچه های 10 ساله درخواست راه حل داشتن برای مشکل خود ار....

یا خودشونو مریض میکننن یا میفتن تو دام دوستی های نامشروع خدایی نکرده

ازدواج از جفت اینا سالم تره

من وقتی 18 سالم بود تازه فهمیدم چ خبره...اینا از ابتدایی همه چی میدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیشب عروس متولد ۸۳ دیدم

یه جوری میگی انگار بچه 9 سال‌ هست، متولد 83 الان 19 سالشه.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
خب دیکه وقتشه ازدواج کنم😁

به عنوان یک 85 وقتش گذشته برای من با این حساب 🤭😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
عاقاا منو نخوریدا ولی متولد ۸۶ام ۳ساله ک مزدوج شدم خداروشکر مشکلیم ندارم  ب شمام ربطی نداره ک ...

خوشبخت باشی عزیزم ما دهه هشتادیا به نظرم حالا حالا بچه ایم با اینکه ازدواج هم کرده باشه کسی 😘

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
2706