2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من واسه خودم میخوام مجردم😁 سرمنم خیلی خشکه بخاطر همین دنبال شامپو بچه ام که ملایم باشه و نرم کننده ...

آهان بد متوجه شدم ببخشید    قبلا من یه مدت شامپو گلان تخم مرغی میزدم بخاطر چربی موهام واقعا خشک میکرد مثل اسکاج میشد امتحان کن  

من واسه خودم میخوام مجردم😁 سرمنم خیلی خشکه بخاطر همین دنبال شامپو بچه ام که ملایم باشه و نرم کننده ...

شامپو جانسون عالیه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
فیروز که افتضاحه. گلرنگ خوبه. اکتیو خریدم هنوز استفاده نکردم. پینو هم بد نبود. ایروکس هم میگن خوبه

کلیر افتضاحه مای من میزنم خیلی خوب خوشحالت و لطیف میشه موهام

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2740
من نگفتم کلیر استفاده میکنم می‌دونم قبلا داداشم داشت افتضاااااااااح بود

ن همینجوری شما نام بردی منم گفتم در ادامه حرفت دوتا رو معرفی کنم