2733
2734
عنوان

دست پیش گرفته پس نیوفته

146 بازدید | 9 پست

دوتا لیوان تو خونه بود این از حموم اومد پاش خورد زد شکست بعد برداشت گف چرا اینارو برنداشتی 😑گفتم اشکال نداره نخواستم ناراحت بشه برداش گف هزار بار گفتم چیزی تو خونه نزار با اینکه نه من گذاشته بودم لیوانارو نه اون هزار باز گفته بودبردار خیلی ناراحت شدم رف بیرون ناراحتم الان زیاد

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلند شو سر صبحی خودتو بخاطر هیچ و پوچ ناراحت نکن دنیا دو روزه شاد شاد باش  بلند شو آهنگ بزار ف ...

الان دارم نون پنیر میخورم شوهرم هیچی نخورد تازه عصبی هم بود رف سر کار منوهم ناراحت کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
2728
الان دارم نون پنیر میخورم شوهرم هیچی نخورد تازه عصبی هم بود رف سر کار منوهم ناراحت کرد

عیب نداره شوهرمنم اگه یه ظرف یا استکانی چیزی وسط خونه باشه بدش میادیعنی اکه نهار خوردیم همون موقعه باید جمعش کنم خیلی متنفره از این حرکت ولی خب دیگه چرا باز اومد گفت😐🙄شاید شیشه رفته بود تو پاش 😐

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
عیب نداره شوهرمنم اگه یه ظرف یا استکانی چیزی وسط خونه باشه بدش میادیعنی اکه نهار خوردیم همون موقعه ب ...

نخیر نرفت بهش گفتم مواظب باش پرید بهم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نخیر نرفت بهش گفتم مواظب باش پرید بهم

🤣🤣🤣حالا چرا انگار با من بحث داری 

برو اصلا جرش بده😂😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2740
🤣🤣🤣حالا چرا انگار با من بحث داری  برو اصلا جرش بده😂😂

اعصابم خرابه😂😂حامله نشی  خیلی سخته من یکی مردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعصابم خرابه😂😂حامله نشی    خیلی سخته من یکی مردم

دوازجون😂اون دیگه دست من نیست😂😂

دیروز یکی تاپیک زده بود بچمو سقط کردم بخاطر وضعیت مالی خیلی ناراحت شدم😔