2752
2734

بنظر من اصلا هیچی نگو ولش کن

خواهرین به هرحال بازم چشم تو چشم میشین

همونجا گفتی دخالت نکنه بسه براش

ادامه نده و بگذر

خودتونم رابطتون با حانوادت درست کنین بقیه ش به خواهرت مربوط نیست

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
پیام بدی چیزی بگی دوتا هم اون می‌زاره روش تحویل میده ، من بودم چیزی نمیگفتم و دیگه محلش نمی‌دادم بیش ...

انقدر گریه کردم اخه من اصلا ادمی نیستم که اینطوری هعی چیزی بگم

خدا بکشو منو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انقدر گریه کردم اخه من اصلا ادمی نیستم که اینطوری هعی چیزی بگم خدا بکشو منو

خدا نکنه عزیزم 🤍 مشکل از اونه 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

با پدر مادرت در مورد نگه داری گوساله صحبت کن ببین مشکلی این وسط هست ؟ موضوعی هست که ناراحت شون می‌کنه ؟ گله ای پیش خواهرت کردن ؟ بهشون این میدون رو بده که واست حرف بزنن و اگر ناراحتی ای دارن مطرح کنن و اگر گله ای داشتن ناراحت نشو و مدیریت کن 

موضوع رو که بین خودتون حل کنین دیگه نفر سوم هیچ جایگاهی نداره 

الان پیام نده ولی حضوری اگه باز خواهرت حرفی زد مستقیم بگو این موضوع ارتباطی به تو نداره هر چی هست بین ما و بابا ایناست و خودمون حل می‌کنیم 

نذار دو به هم زنی کنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731

مستقیم به بابا یا مامانت بگو چقدر توی هفته برای تمیز کرد جاشون کمک کنیم و بگو اگه اذیتین بفروشیم.کاری به خواهرت نداشته باش هر چی بگی بدتر میشه ولی به پدر و مادرت بگو از خواهرت دلخوری و نباید دخالت کنه

قبلا هم بهت گفته که پدر و مادرتون همسر شما رو بیشتر دویت دارن، همین نشون میده حسادت میکنه. هر چیزیم بگی بیفایده است.

خواهر من حسادت میکرد من خیلی سعی کردم از دلش دربیارم اما باورتون نمیشه اخرش پوستمو کند

ببین خواهرت حسادت می‌کنه. میخواد هر جور شده شوهرت رو خراب کنه که شوهر خودش بیاد توی چشم . 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

عزیزم بنظرم پیامی نده بهش کلا سر سنگین تا کن دیگ ..وقتایی هم هست خونه پدرت شما نرو بنظرم شما هم گوساله ها رو بفروشید بهتره،تا اینقدر ناراحتی بین شما و همسرت خانوادت ایجاد بشه

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
بنظر من اصلا هیچی نگو ولش کن خواهرین به هرحال بازم چشم تو چشم میشین همونجا گفتی دخالت نکنه بسه برا ...

بخدا خیلی دلم شکسته اخه من چیزی نگفتم بلند شد داد زد گریه کرد به شوهرش زنگ زد باعث شد بابام دعواشون کنه 

یه کلمه گفتم تو چیکار داری دخالت نکن 

منو از چشم مامان اینا بدتر میندازی

به امام حسین همین بود راست گفتم تو رو خدا بگین به عنوان گله چی بفرستم به آبجیم ؟

مگه گفتم دروغ گفتی ؟ میگم موضوع حتما از زاویه دید خواهرت شکل دیگه ای داره و اون هم حتما چیزی داره که بخواد به خودش بابت حرفا و رفتار هاش حق بده و اونم حرف برای گفتن داشته باشه حالا چه درست چه غلط

گفتم دیگه پیام گله نده

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
بنظر من ممکنه گفتنش بدتر بشه و میونه تون بهم بریزه گلایه به مادرت کن و بگو چقدر ناراحتی همین ممکنه خ ...

مامانم طرف اونو گرفت گفت بزرگتره یعنی چی من اخه چی گفتم مگه هیچ جا شانس نداشتم هیچ جا 😭

قبلا هم بهت گفته که پدر و مادرتون همسر شما رو بیشتر دویت دارن، همین نشون میده حسادت میکنه. هر چیزیم ...

یکی از خواهرهای منم همینه. یعنی اگه مامانم یه چایی جلوی شوهر بقیه خواهرها بذاره، این اخمش می‌ره توی هم که شما بین بچه هاتون فرق می‌ذارین. ما خیلی مراعاتش رو میکنیم چون زندگی خوبی نداره و بقیه رو انگار مقصر می‌دونه توی سرنوشتش

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
عزیزم بنظرم پیامی نده بهش کلا سر سنگین تا کن دیگ ..وقتایی هم هست خونه پدرت شما نرو بنظرم شما هم گوسا ...

میخواستیم بفروشیم بابام اینا نذاشتن گفتن ضرر میکنین 

شیش ماه دیگه با ما بفروشین

پیام ندم اعصابم خورده از بس گریه کردم 😭

2706