2733
2734
عنوان

تهران آپارتمان طبقه اول و آخر اگه تجربه شو دارین در اختیارم بزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 53 پست

ببین من چند سال طبقه ی اول زندگی کردم طبقه اول نگیر هم شانس اینکه دزد بیاد خونه ات بیشتره هم اینگه سرد تره ..هم چون زیرت خالیه و پارکینگ هست و هم چون این نورگیری کمتری داره ...بهترین طبقه های ،طبقه ۳_۴ هست ..حتما سعی کن جایی رو بگیری که آفتاب گیری و نورگیری خوبی داشته باشه 

اگه خونه شوفاژ داشته باشه سرد نیست ولی طبقه اول هم نورگیرش کمه هم سروصدا زیاده ولی برای کسی که بچه ک ...

من فقط از سرماش میترسم آخه ی جا طبقه اول بودیم کف ش سرد بود یعنی شوفاژهم جواب گو نبود حالا نمیدونم تهران هم اینجوریه توفصل سرما؟

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اول و آخر طبیعتا سردتر از وسطن. ولی اول راحت بچه ت میتونه بازی کنه بدون اینکه همسایه شکایت کنه م ...

اول بودم سرد بود کف خونه اصلا مریض شده بودیم از سرما نمیتونستیم کف خونه دراز بکشیم حتی تو فصل گرم عزیزم

2731

طبقه اول اگه زیرش پارکینگ باشه هم سرد میشه زمستونا هم صدای ماشین و پمپ میاد تو خونه البته اگه لوله اب گرم رادیاتور از زمین زیاد رد شده باشه مشکل سرما نداری

طبقه اخر هم اگه از همه طرف خونت باز باشه گرما و سرما اذیتت میکنه

یوقتت بارندگی زیاد باشه ممکنه سقف نم برداره

ولی خب سر و صدا نداری کسی بالاسرت نیست

من تجربه جفتش رو دارم اینا رو گقتم

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

اصلا طبقه اول نخر

به هزار دلیل

یکیش اینکه تردد ساکنین از دم خونه‌توئه

صدای در پارکینگ تو سر شماس

صدای ماشین بیشتره

دزد طبقه اول رو میزنه

گرد و خاک طبقه اول بیشتره

از منطقه ها و‌درختا هیچیش به پنجره شما نمی‌رسه

دود پارکینگ  میاد تو خونتون

فاضلاب از خونه شما میزنه بالا

پول آسانسور میدی ولی استفاده نمیکنی

در خونه شما همیشه از همه جا کثیف‌تره

پشت درتون باید مرتب باشه چون دائم همسایه ها رد میشن

معمولا کارگرهای ساختمون تو اون خونه زندگی کردن چون کم پله ترین هست 

هزار بدی دیگه هم داره که الان لادن نمیاد

جدا از سرد بودن سر و صدا. پارکینگ هم هست اگر موتور خونه هم داشته باشه اونم اضافه کن

طبقه اول بودم زیاد ب سروصدا توجهی نمیکنم ولی سرما خیلی اذیتم میکنه 

من تو هر دوتاش بودم.طبقه ی اول بده هم سرده.هم صدا زیاده هم اینکه در پارکینگ که بازو بسته میشه صدا میده.نورشم کمه.

طبقه اخر که بودم عالی بود.چون انباری ما فقط رو پشت بوم بود کامل پشت بوم هم در اختیار ما بود.نور عالی و بدون سرو صدا.

و اینکه اسانسور هم داشت راحت بودیم.

اما یه سال یه جا دیگه بودیم که اسانسور نداشت پدرمون دراومد

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
من فقط از سرماش میترسم آخه ی جا طبقه اول بودیم کف ش سرد بود یعنی شوفاژهم جواب گو نبود حالا نمیدونم ت ...

ببین از سرما نگرانی ..اول رو نگیر به هیچ عنوان ..واحد پشت هم نگیر ..باز آخر بهتر از اول هست ...الان تهران اکثر جاها پکیجه که اون طوری هم گرم نمیکنه ..قبلا کدوم شهر بودی؟؟

ببین من چند سال طبقه ی اول زندگی کردم طبقه اول نگیر هم شانس اینکه دزد بیاد خونه ات بیشتره هم اینگه س ...

بیشتر سرما اذیتم میکنه تا سروصدا واینجور چیزا