2733
2734
عنوان

دختره همه چی تموم از ترس این پسر ازدواج نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 95 پست
همینو بگو پدر من اگه بود زنده نمیذاش طرف خانواده دختره خیلی شل گرفتن قضیه رو

بابا زورشان نمی‌رسه وگرنه میکشتن طرف صدتا قمه به دست روانی تر از خودش گنده لات شرخر قاچاقچی رفیق داره که پشتش درمیان برای دعوا 

دختره ناز نمیکنه صدتا شکایت ازش کرده مدام مدرک جمع می‌کنه صدتا پرونده تو جریانه اما پسره ازشون با پا ...

خانواده دختره باید گوش مالیش بدن 

سعی کن ارجاعش بدن به مقامات بالاتر من زیاد اطلاع ندارم ولی پول خرج کنن یه وکیل حرفه ای از شهر دیگه باهاش مشورت کنن بتونن راه در رو پیدا کنن 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا خانواده منم همینن سر ناموس با کسی شوخی ندارن این ادا بازیا کسی در بیاره کلاهش پس معرکه اس

عزیزم حرفت درسته ولی اینجور ادما روانین خودشو بگیرن بندازن زندان هم رفیقاش دست از سرش برنمیدارن میان اذیت میکنن چون رفیقای اینجور ادمام مثل خودشون لاتن 

اسی فقط باید فرار کنه بره جای دور تو گوشیشم چیزی نگه گوشیش هک شده شاید جی پی اس گوشیشم هک کرده ک هرجا میره پیداش میکنه کلا باید سیم کارتشو بسوزونه گوشیشو عوض کنه بعد بره جای دیگه یه جای دور

2731
خانواده دختره مگه بلا نسبت چلاقن یه پارتی اشنایی پولی ندارن دهن پسررو سرویس کنن؟

داشته باشن اندازه پسره ندارن 

وقتی زورشان به پارتی های پسره نمی‌رسه چه خاکی بریزن تو سرشان ؟

وقتی زورشان به گنده لات های قمه کش پسره نمی‌رسه چه خاکی بریزن سرشان ؟

وقتی پولشان به پول پسره نمی‌رسه چه کنن

قضاوت نکن که بی عرضه ان طرف در لحظه میبینی زد همه رو با خودش کشت 

بابا زورشان نمی‌رسه وگرنه میکشتن طرف صدتا قمه به دست روانی تر از خودش گنده لات شرخر قاچاقچی رفیق دار ...

خب اگع قضیه آنقدر حاده چرا دختره مونده تو اون شهر تنش میخواره پسره یه بلایی سر خودش خانوادش بیاره؟

داشته باشن اندازه پسره ندارن  وقتی زورشان به پارتی های پسره نمی‌رسه چه خاکی بریزن تو سرشان ؟ ...

فرار باید فرار ب قرار ترجیح بده اگه میخواد زنده بمونه یه وکیل بگیرید ازش راهمار بخواید انقدر قضیه رو شوخی مگیرید

خانواده دختره باید گوش مالیش بدن  سعی کن ارجاعش بدن به مقامات بالاتر من زیاد اطلاع ندارم ولی پ ...

طرف می‌خواسته بچه ۴ ساله برادرزاده دختره بدزده از مرز رد کنه یا بچه ۹ ساله دم مدرسه ببره با صدتا گنده لات بهش تجاوز کنه 

شما استرس مادر اون بچه ها که الان می‌کشن درک می‌کنید ؟

وقتی طرف پارتی بیشتر و پول بیشتر داره

وقتی شرخر و گنده لات چاقو کش و قمه به دست رفیقشه که هرکاری میکنن پشتش وقتیکه به لحظه اسلحه گیر میاره 

چکارش میتونن بکنن جز مراعات 

خب الان مراعات کردن کاری به دختره نداره فقط گقته ازدواج نکنه وگرنه نه مزاحم کسی میشه نه دیگه دعوا می‌کنه 

خب خانواده دختره و دختره جز این چکار کنن و امیدوار باشن شاید پسره کوتاه بیاد با بلایی سرش بیاد

خب اگع قضیه آنقدر حاده چرا دختره مونده تو اون شهر تنش میخواره پسره یه بلایی سر خودش خانوادش بیاره؟

پسره فقط گفته دختره حق ازدواج یا دوست پسر اینا نداره

دختره هم بی‌خیال این مسأل شده 

پسره هم کاری بهش نداره نه پیام میده نه مزاحم میشه نه دعوا میکنه نه جلو راه دختره رو میگیره دیگه 

الان دختره آروم میاد و می‌ره آرامش حاکمه الان 

فقط دختره قید رابطه با جنس مخالف را زده

دختره آب می‌خوره این می‌فهمه  دختره تعریف میکرد که یک چیزهای ازم خبر داره  یک جاهایی رفت ...

چی بگم چ مکافاتی براش شده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
فرار باید فرار ب قرار ترجیح بده اگه میخواد زنده بمونه یه وکیل بگیرید ازش راهمار بخواید انقدر قضیه رو ...

الان کاری به دختره نداره فقط چون دختره موقع خواستگاری پسره به پسره چند بار گفته من نمی‌خوام هیچ وقت ازدواج کنم

پسره هم میگه طبق حرفش به من و دلیلی که منو رد کرد هیچ وقت حق ازدواج نداره حق رابطه با هیچ مردی نداره 

تا نداشته باشه دیگه کاریش ندارم

عزیزم حرفت درسته ولی اینجور ادما روانین خودشو بگیرن بندازن زندان هم رفیقاش دست از سرش برنمیدارن میان ...

پس چرا اینقدر قضیه رو ساده گرفتن؟ 

شرایط نداریم و این اداها تو چنین وضعیت بحرانی 

باز هم عزیزم چنین موردی پیش اومده بود برای فامیل ما هم البته طرف باند مواد مخدر داشت دیگع از این کله گنده تر که نیست پسره 

چندین سال برادرای دختر دنبال کار مرده  افتادن در آخر حکم اعدامش رو گرفتن کاری کرده بودن که از ترس رفتن آبروی قانون مجبور به اعدام مرده شدن من در جریان تیستم دقیقا چیکار کردن ریز جزئیات رو ممیدونم ولی میدونم چندین سال درگیر شدن

فکر کن طرف وقتی انداخته بودند زندان برای مدتی گفته بود گرمه من پول میدم کل زندان رو کولر بزنید بهش گفته بودن نمیشه فقط یه زندان مجهز به کولر بشه گفته بود من چک میکشم کل زندانهای کشور رو کولر بزنید در این حد پولدار 

من خودمم با آقاهه روبرو شده بودم ولی خوشتیپ و خوشگل نبود اما روانی و یی شرف بود سنشون هم زیاد بود جوون نبود اما باورت میشه پیرمرد خرفت جنون گرفته بودش دنبال دختره ۱۸ ساله افتاده بود

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
چی بگم چ مکافاتی براش شده 

پسره فقط گفته دختره حق ازدواج یا دوست پسر اینا نداره

(چون زمان خواستگاری پسره دختره بهش گفته من هیچ وقت نمی‌خوام ازدواج کنم و پسره رو رد کرده .. پسره هم میگه باید دختره سر حرفش بمونه)

دختره هم با وجود پسره دیگه بی‌خیال این مسأل شده 

پسره هم  دیگه کاری بهش نداره نه پیام میده نه مزاحم میشه نه دعوا میکنه نه جلو راه دختره رو میگیره دیگه

طرف می‌خواسته بچه ۴ ساله برادرزاده دختره بدزده از مرز رد کنه یا بچه ۹ ساله دم مدرسه ببره با صدتا گند ...

مراعات چیه باید وانمود کنن به مراعات نقطه ضعف بگیرن از پسره 

دقیقا چون قضیه اینقدر بحرانیه نباید دست رک دست بزارن همیشه یه راهی هست

پس چرا اینقدر قضیه رو ساده گرفتن؟  شرایط نداریم و این اداها تو چنین وضعیت بحرانی  باز هم ...

پسره الان فقط گفته دختره حق ازدواج یا دوست پسر اینا نداره..

(چون زمان خواستگاری پسره دختره بهش گفته من هیچ وقت نمی‌خوام ازدواج کنم و پسره رو رد کرده .. پسره هم میگه باید دختره سر حرفش بمونه)

دختره هم با وجود پسره دیگه بی‌خیال این مسأل شده 

پسره هم دیگه کاری بهش نداره نه پیام میده نه مزاحم میشه نه دعوا میکنه نه جلو راه دختره رو میگیره دیگه

پسره هم ۴ ۵ ساله روانی و دعوایی شده از وقتی دختره بهش چندبار جواب منفی داد و با آدمای لات و شرخر رفیق شده وگرنه قبلش ما می‌شناختیم آروم و کاری اهل مسجد تمام مغازه ها پدرشو تنهایی اداره می‌کنه اهل درس و تحصیلات پسره ارشد مهندسی کامپیوتر داره 

2706