2733
2734
عنوان

دختره همه چی تموم از ترس این پسر ازدواج نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 95 پست
نه اینجور آدما اصلا امنیت نداری کنارشون ی روز میاد کلن روزایی که بهش گذشته رو تلافی میکنه  فق ...

اینجور آدما تعادل روانی نداره در وهله اول به همه چی گیر میدن در مرحله دوم همه چی رو با زور می‌خوان پیش ببرن حتی تو زندگی مشترک در مرحله سوم طرف روانیه میبینی سر یک مسئله کوچیک عصبی شد زد کشتت یا ناقصت کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین پسره از نظر چهره و تیپ و هیکل چطوریه خب من میگم اگ از این نظرا خوب باشع دختره باهاش حرف بزنه قشنگ اصن ناحالا حرف زده رودررو باهاش؟ 

شاید اروم شد یا اینک خوشش اومد از پسره 

چنسالشونه اینا؟؟

تاحالا شده یکیو انقد دوست داشته باشی که بابت اسیب هایی که بهت زده درکش کنی...؟
راهکار دیگه نبود مثلا چی کار می خواد بکنه یه نظامی،مثلا چه تصوری از نظامی دارید؟فکر می کنید سوپر من ...

راهکار ک زیاد هست ولی همه رو اسی شرایطش نداره 

تو بدمخمصیه ای هست ولی اگه خانواده من بودن الان پسره سال ها تو زندان بود

2731
خب پس دختره باید گل بگیره سرش؟

نمیدونم واقعا چقدر جدی دنبال محکوم کردن پسره بوده

من جاش بودم مدرک جمع میکردم شکایت میکردم قاضی حکم بده نباید نزدیک محدوده دختره شه حداقل یه مدت آروم باشه تا بعدش کع فرار کنن 

من جاش بودم درباره زندگیم نه تو اینترنت نه هیچی نه با کسی حرف نمیزدم این معلومه یا گوشیش رو هک کرده یا خبر جینی واسش میکنن

اگر واقعا راست باشه رفتار دختره خیلی عجیبه من هر مور شده خیلی تلاش میکردم رها شم ولی این انگار داره سازش میکنه و ناز میکنه نمیتونم برم و ..‌ خیر سرش جون کل خانوادش و آیندش در میونه

یه شهر خیلی دور که هیچ آشنایی ندارن باید برن من جاشون بودم همینکار میکردم ور نهایت پسره میفهمه میاد دنبالش خب به هر حال رو میشه همون باید دنبال این حکم ها باشه که نباید نزدیک دختره شه 

اگر خیلی دوستش داره دختره شاید بتونه از این موضوع سو استفاده کنه و پسره رو دور کنه باید قشنگ زیر نظر بگیره پسره رو

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
چیه چجوریه؟

اونم دقیقاتوهمین مایه بودفیلمش

الهام حمیدی وشهاب حسینی ازهم خوششون اومده بودالهام حمیدی توبهشت زهراکارمیکردوغسالم بوددرکنارکارش بعرشرط کرده بودبه شهاب حسینی که اگه منومیخوادچندتامرده بایدبشوره وشهاب حسینیم میترسیدازمرده وحتی ازخونو....

اماخب دووم آوردبخاطراینکه دوسش داشت

بعدالهام حمیدی که اسمش محیابودفک کنم یه پسردایی خیلی خیلی شرداشت که ازبچگی محیارودوست داشت ورهاش نمیکردوتهدیدمیکردو.آخرم شهاب حسینی روچاقوزد

راهکار ک زیاد هست ولی همه رو اسی شرایطش نداره  تو بدمخمصیه ای هست ولی اگه خانواده من بودن الان ...

اصلا این جا شرایط واقعا مهم نیست من نمیفهمم پرا اینقدر ناز میکنه نمیتونم و فلانو جون هم خودش هم خانوادش در خطره اگر مهاجرت هم کنه ممکنه سر خانوادش بلایی بیاره پسره باید یه  راهکار خوب پیدا کنه هر جور شده انجام بده دیگه واقعا این ناز کردن ها رو نمیدومم دلیلش چیه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
راهکار ک زیاد هست ولی همه رو اسی شرایطش نداره  تو بدمخمصیه ای هست ولی اگه خانواده من بودن الان ...

دقیقا راهکار بهتر هم هست

من نمی دونم چرا بعضی ها از چهارتا واق زدن یه دیوانه می ترسن

بابا شکایت کنه ازش چه غلطی مثلا می خواد بکنه یه پسر روانی

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
چون دختره پسره رو دوس داره فقط نمیخواد باهاش باشه وگرنه کلی راه هس

احمقه پس

اگر دوسش داره بره باهاش دیگه این اداها چیه

خانواده دختر بی عرضن   احتمالا راضین دخترشون با این ادم وصلت کنه واسه همین اینجوری سطحی ب ...

باور کن پسره عجیب و غریبه دست میذاره رو نقطه ضعف آدما وگرنه خانواده دختره بی عرضه نیستن اتفاقا تا دلت بخواد درگیر شدن چه کنن ؟ طرف صدتا لات و شرخر قمه به دست و قاچاقچی 

پشتشه باهاش رفیقن پشتش برای دعوا درمیان 

بعد این می‌ره سمت بچه ها کوچیک خانواده دختره 

مثلاً خواست پسر ۹ ساله برادر دختره رو جلو در مدرسه با ۱۰ تا گنده لات به زور ببره می‌گفت می‌برم تجاوز میکنم زن برادر دختره با التماس و گریه راضیش کرده بیخیال بشه 

یا پسر ۴ ساله اونیکی برادر دختره رو از بغل مادرش تو جایی که دوربین و اینا نبوده گرفته گفته میبرم میدم قاچاقچیان آدم اونم به التماس راضیش کرده 

و صدها کار دیگه از اینجور کارها.

.. بعد پسره یکجوری قاضی یا سرهنگ یا بازپرس رو یک جایی بالاخره آشنا درمیاره که همیشه پرونده شکایت هاشو براش درست می‌کنن

دقیقا راهکار بهتر هم هست من نمی دونم چرا بعضی ها از چهارتا واق زدن یه دیوانه می ترسن بابا شکایت کن ...

همینو بگو پدر من اگه بود زنده نمیذاش طرف خانواده دختره خیلی شل گرفتن قضیه رو