2733
2739

خودم عاشق ساعتم 😉

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ساعت براش خریدم

چه خوب 👏

بنظرم ست لباس هم قشنگ و جالب باشه 😊

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
اگه قبلا نخریدی اره ولب الان هوا گرمه هرچی ست شیک دیدم زمستونه بودن عطر ویپ گردنبند کفش ساعت

گردنبند نمی‌اندازه 

ساعت گرفتم

دستبند گرفتم

اهل دود نیست

کتونی هم مارک میپوشه بودجم نمیرسه کمترین کتونی ک پاشه ۱۵ تومن پولشه

2740

اگه میتونی وسایل کوهنوردی، یا ماهیگیری، یا تخته نرد، شظرنج، عینک افتابی، ست لباس زیر ، کلاه نقابی ، ست سشوار و موزر و وسایل ارایشی بهداشتی اقایان .،

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....