2733
2734
ن عزیزم چه کابوسی  بعدم شوهرم زیاد ازم سر نیست هر کی مارو میبینه اول میپرسه داداشته ؟ من خودم ...

همون دیگه

شما هم قیافه ت صد در صد خوبه

یه کم بالا و پایین مهم نیست

ولی‌ من دیدم مردای زیبایی که با زن خیلی پایینتر ازدواج کردن...یا به خاطر پولش بوده یا چیزای دیگه

البته تعداد‌کمی هم موفق هست زندگیشون

ولی اکثر مردا با زنی که زیباتر از خودشون باشه زندگی بهتری دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نوشته کی از کی سرتره  منم گفتم شوهرم از من سرتره زشت نیس  بعدشم خب دل کیو میشکنم من ؟ ...

ننوشته ک کی از کی سرتره نوشته کی از شوهرش سرتره

منظورم. اینه مثلا خیلیا ب هر دلیلی خاستگاری میخاستن از نظر ظاهر نداشتن اینطوری میبینن ممکنه فکر و خیال کنن 

2731
منم هنوز ازدواج نکردم 

ببین عزیزم برای انتخاب یک مرد واقعا هیچ چیزی مهمتر از اخلاق خوب...پاک بودن ...و شغل مناسب داشتن نیست

این ۳ تا آرامش زندگیتو تضمین میکنه

حالا در کنارش قیافه ی معمولی هم داشته باشه کافیه....نمیگم زشت باشه....به هر حال هر روز میخوای نگاهش کنی

من خودم یه تجربه ای دارم. همسر من معمولی بود قیافه ش....من خیلی بهتر بودم....دوران آشنایی بعضی ایراداش رو به روش میاوردم. که مثلا برو اینکارو بکن....برو فلان مرکز زیبایی....

الان‌چند سال از ازدواجمون گذشته....حس میکنم همسرم هنوز اون حرفا یادشه و خودشو کمتر می بینه....اعتماد به نفسش رو خراب کردم

در حالیکه من اون زمان خام بودم....دلم میخواد بهش بگم که در کنارش چقدر حالم بهتر شده ....ولی روم نمیشه

به خدا به افکار اون موقع میخندم....

من کرونا گرفته بودم....میخواستم بمیرم....همسرم تنها کسی بود که اومد بیمارستان کرونایی ها و منو بوسید....میفهمی یعنی‌ چی؟ همه از من فراری بودن

برای زندگیت مردی انتخاب کن که توی سختی ها پشت و پناهت باشه