2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یذره دقت کن تمام خیانت ها از طرف همین مردای زشت هست چون دارن کمبودشون رو ارضا میکنن

در باطن اره کمبود دارن ولی تو ظاهر نشون نمیدن ما زنا خوشگلم باشیم میگیم نههخه من زشتم اونا نه اصلا لو نمیدن و به زبون نمیارن خیلی لاشین این مردا

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2731

اگه اخلاقش خوب باشه معلومه ک قبول میکنم تا کی بشینم قیافشو نگاه کنم.

همسر خودمم هیکلش خیلی خوبه یه مدتی مربی باشگاه بوده اما از لحاظ ظاهری یکم متوسطه.مهم اخلاقشه ک فقط بخاطر همون قبولش کردم

گفت شوهر زشت چرا میایید پز شوهرتونو میدید خب خیلیا دلشون می‌شکنه 

خب نوشته کی از کی سرتره 

منم گفتم شوهرم از من سرتره زشت نیس 

بعدشم خب دل کیو میشکنم من ؟

همه به خواست خودشون ازدواج میکنن مکه من زور کردم با شوهرش ازدواج کنه؟😂

ملاک آدم قیافه باشه ازدواج نمیکنه 

من خودم دو سه تا خواستگار داشتم که چاق بودن زیاد اندام و قیافه جالبی نداشتن قبول نکردم مثلا 

متاهل🧿❤️
چرا باید کابوس باشه ؟ خیلیا ارزوشون اینه شوهرشون خوشحال باشه و جذاب

خیلی ها هم آرزوشون نیست! 

یه تحقیقی خوندم توی یکی از کشورای خارجی انجام شده بود

نوشته بود دوام زندگی زناشویی در بین زنو شوهرایی که زن از نظر قیافه بهتر بوده بیشتر بوده

این یه واقعیته......زیبایی سرمایه هست برای یک زن....مردها دوست دارن همسرشون زیبانر از خودشون باشه

واقعا دل شکستن نداره این یه کابوسه برای یک زن که شوهرش از نظر ظاهر ازش سر باشه

ن عزیزم چه کابوسی 

بعدم شوهرم زیاد ازم سر نیست هر کی مارو میبینه اول میپرسه داداشته ؟

من خودم ملاکی قیافه بود چون قیافه هر کسی و شوهرش در آینده رو قیافه بچه هم تاثیر میزاره 

متاهل🧿❤️
من عاشق مردای زشتم خخخخخ

😄😄😄

هرکسی به شکل ورنگی افریده شده حالا حتمابایدطرف رنگ پوستش سفیدباشه چشاش سبز هیکل ورزشکاری تا دختراپسندش کنن وهمه زشتیاروتوی رنگ وچهره ادم سیاه وسبزه میبینن چه ادمای بدبختی پیدامیشه که بخاطرشکل وشمایل همدیگه  رومیخوان  وعقلشون توی چشمشونه😄