2733
2734

اره اول اون روم کراش بود بعد از چند مدت سر خاکسپاری با نگاهش متوجه شده منم ازش خوشم اومد 

اما مرتیکه خیلی مغروره بهم نمیگه انقد منم بهش زل زندم تا شک کرده 

یه فا لگیرم گف برا ازدواج مرتیکه نمی خوادت فقط دوستی😒

اره اول اون روم کراش بود بعد از چند مدت سر خاکسپاری با نگاهش متوجه شده منم ازش خوشم اومد  اما ...

مگه چطوری نگاه میکرد که متوجه شدی؟

نگاهاش چطوری بودن؟

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اول اون روم کراش بود بعد از چند مدت سر خاکسپاری با نگاهش متوجه شده منم ازش خوشم اومد  اما ...

فامیلین؟ خوشبحالت می‌بینین همو 

فالگیری که زیاد به حرفاشون توجه نکن معمولا چرت و پرت می‌گن

2731

نمیدون🤣

کراش خیلی زدم ولی همشون پی درپی هم بعددیدن اون یکی ازیادمیفرفتن که عاشق شدم روشوهرم کراش نزدمایه راست عاشق شدیم😑

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
چیشد مگه

وقتی گیر ادم اشتباهی میوفتی همین میشه

اخرش نتیجش شد یه حس شکست و ناکافی بودن و چندماه از زندگیم تبدیل شد به بدترین روزایی که هیچوقت فراموششون نمیکنم

چقدر دلم واسه اون روزای خودم میسوزه..

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

آره  من از یکی از دخترهای همسایه خوشم اومد. بعد فهمیدم که اونم از من خوشش میومده  رفت آیدی پیجمو ... رو پیدا کرد  فالوم کرد و منم فالوش کردم. یه استوری گذاشت  منم ریپلای کردم  رابطه‌مون شروع شد 😂

معلومه از چشماشون برق می‌زنه خوشگل می‌شه🥲

منم کراشم رو توی خاکسپاری دیدم

دزدکی نگاهم میکرد وقتی حواسم نبود بعدشم هول میشد یه جوری رفتار میکرد که من میخواستم اون طرفو نگاه کنم مثلا

بعدشم دم رفتنی دیدم منو داره از پشت سر نگاهم میکنه که دارم میرم..

برا همین پرسیدم

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
نمیدون🤣 کراش خیلی زدم ولی همشون پی درپی هم بعددیدن اون یکی ازیادمیفرفتن که عاشق شدم روشوهرم کراش ن ...

به به

منم یه دوست داشتن این‌طوری بود رفته بود پیش یه مشاور که کاری کنه رو بقیه انقدر کراش نزنه رو اون کراش زده بود

واقعی*

وقتی گیر ادم اشتباهی میوفتی همین میشه اخرش نتیجش شد یه حس شکست و ناکافی بودن و چندماه از زندگیم تبد ...

فدای سرت گلم بیرون اومدن از رابطه تاکسیک هیلی سخته ولی بعدش آدم به خودش افتخار می‌کنه که انقدر قوی بوده