2733
2734

کراش زدم ...

خوب طرف مقابلم خیلی کارا کرده که فهمیدم اونم بی میل نبوده ولی خوب چه کنم که فعلا قطع ارتباطیم 😂 کلا رابطه مون پیچیده تر از این حرفاست ...فعلا از هم فرار میکنیم ولی خوب قشنگ مشخص بود تو دعوای آخریمون که چه عرض کنم ،دیروز البته فهمیدم منظورشو از‌توصیه هاش که حواسم به خودم باشه و نه به خودش و نه به هیچ بنی بشری از ترم بالا و همکلاسی توجه نکنم یعنی چی 😂تلاششو دوست دارم برای فردی که به زور حرف میزنه و هم خودشو دور میکنه هم نزدیک ...

در واقع مشخصه آمادگی خیلی چیزا رو نداره ،گفت اهل دوستیم نیستم در کل و خیلی چیزای دیگه .. بیرون از دانشگاه و حتی تو خود دانشگاه هم تا جای ممکن از دور دیدمش و موقعیتای مختلف و حتی سر کلاس به هیچ کسی نگاه نمیکنه ولی خوب توجه و نگاهش همیشه به من و عناصر مربوط به من هست 😅حتی الان که قطع ارتباطیم ،اینقدر که دوستاشم متوجه شده بودن و خوب ماجرای ما رو میدونن 🫠

آخرین بارم که حرف زدیم بهم گفت تمام خط قرمزامو رد کردی 😅و جالب اینجاست که همراهی میکرد ،کلا خیلی تو سختیام پارسال پشتم بود و کمکم کرد ...بعد از مامان و بابام ،اولین آدمی بود که از معدلم گرفته تا روی دیر موقع بیرون بودنم،حساس بود و ابراز نگرانی میکرد 😅حتی روی غذامم حساس بود 💔

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کراش زدم ... خوب طرف مقابلم خیلی کارا کرده که فهمیدم اونم بی میل نبوده ولی خوب چه کنم که فعلا قطع ا ...

آخی چه قشنگ کاملا درکت می‌کنم

منم همینا رو تجربه کردم

حساس شدنش رو غیرتی شدنش رو این که چطور مغرور ترین پسر کلاس حاضره به خاطرم کارایی کنه که ازش انتظار نمی‌رفت

حتی از غرورش بگذره

این که چقدر اهمیت می‌ده تک تک رفتارامو سر کلاس در نظر داره

گاهی وقتا دلم براش می‌سوزه انقدر که مظلوم می شه اما به روش نمیارم پررو نشه

خیلی گناه داره خیلی کیوت و عشقه🥲😂

2731
آخی ای بابا امان از این فامیل هر جا فکر می‌کنی ممکنه باشه برو حتما

اره بابا از همه جا میخوان سر در بیارن

اگه فامیل نبودیم تاالان تبدیل به شوهرش کرده بودم😂😂

اره ۲ ۳ ماهی میشه ندیدمش عید منتظر بودم ببینمش خیلی کم پیداست

واسم دعا کن

واقعا ۶ ساله ک دوسش دارم انقد منتظر موندم تاالان یه نگاهای عجیب ازش دیدم🥲

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
اره بابا از همه جا میخوان سر در بیارن اگه فامیل نبودیم تاالان تبدیل به شوهرش کرده بودم😂😂 اره ۲ ۳ ...

هعی خدا ایشالله که اوکی بشین از ته قلبم دعا می‌کنم همتون به کراشاتون اگه آدمن_ برسین😂🥲🖐️

آخی چه قشنگ کاملا درکت می‌کنم منم همینا رو تجربه کردم حساس شدنش رو غیرتی شدنش رو این که چطور مغرور ...

اوهوم ،الیته اون سال بالاییه ولی خوب من زورمو زدم که کلاس مشترک باهاش داشته باشم 😁هر چند من میتونستم بکنمش دو تا ولی خوب کاش درستش میکردم 

اره واقعا ،خیلی حس باحالیه ،حتی یکی از دخترا که با اون کلاس مشترک داشت و از طریق کراشم بهش معرفی شدمم متوجه بود چیزی هست بینمون 😅

تیر آخرم اونجایی زد که گفت وقتی تو جمع دوستامم میبینمت تمرکزم به هم میخوره ،راستم میگه ،از اولش زل میزد به من تا آخرش اینقدر که دیگه اونا هم متوجه بودن و نگاهمون میکردن 😂کلا خیلی چیز عجیب و غریبیه برای ما ،من بهش میگم دارسی 😂مثل مستر دارسی غرور و تعصبه و حتی ماجرامون شباهت داره به اون رمان 🫠

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
اوهوم ،الیته اون سال بالاییه ولی خوب من زورمو زدم که کلاس مشترک باهاش داشته باشم 😁هر چند من میتونست ...

چه قشنگ😍😍😍

خدا برای هم حفظتون کنه😍😂

از من سال بالایی نیست در به در دنبال دوری از همکلاسیاییم هر دومون که کسی نفهمه

همه هم فهمیدم یه جورایی😂🌝

به به منم یه دوست داشتن این‌طوری بود رفته بود پیش یه مشاور که کاری کنه رو بقیه انقدر کراش نزنه رو ا ...

اعععععع چه خوب 

بعدش چی شداگه اشکالی نداره بگین

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
چه قشنگ😍😍😍 خدا برای هم حفظتون کنه😍😂 از من سال بالایی نیست در به در دنبال دوری از همکلاسیاییم ...

مرسی 🥺❤️

میفهمن تهش 😁همکلاسی بیشتر مشخصه ...