2752
2734
عنوان

دختری که خونه داره باید جهاز کامل بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 60 پست
چقدر خوب کل جهیزیه با ایشون بود؟

بله

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عع تو همون دختر دیروزیه تو تاپیک کنکوری نیستی؟😭😂

چرا😂😂

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
2731

خیلی خوبه خونه خودت میشینی قشنگ و راحت ، وسایل رو اون موقع بببین شرایط چیه ولی بهتره آقا بخره که یه سهمی تو تشکیل اون خونه داشته باشه ولی باز اگه دلت میخواد وسایل هم به نام خودت باشه و امکانش بود خودت بخر

ما جنوبیا رسم داریم همه چی با پسره😂😂😂حتی یه دونه گوشواره از خونه پدر ب شوهر نمیبریم🥴😂

واییی چه رسم خوبی😂

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
وا خب همه بهشون ارثیه میرسه الان که خونه نداری    

نصف خونه به ناممه 

بابام گفت وقتی میخوای ازدواج کنی خونه رومیفروشیم باهاش یه خونه کوچیک برات میخرم

ممنمن تو نامزدی همون اشپزخونه رو گاهی با شوهرمم میخریدم

من گفتم دیگ چوب که بازم رسم مائه که دختر بده ب داماد نصف میکنیم

فقط تلوزیون و قالی کلا با اونه

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
2706