2752
2734
عنوان

مذهبیا و معتقدا فقط بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 53 پست
ب مهربونی خداوند شدیدا اعتقاد دارم اما چطور اون قلب مهربون نازنینش کارامو درست نمیکنه تا الان ک سنگ ...

چه مشکلی داری منم مشکلات زیاد داشتم ولی خدا امتحان می کنه تومدباید تلاش کنی تا پیروز بشی خدا میگه فکر می کنید بگید ایمان آوردم امتحان نمیشید

فقط خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا تو قرآن نوشته من بنده هامو امتحان میکنم فکر کنم حضرت ایوب بود می‌گفت خیلی سخت کشید ولی بازم از خ ...

😭😭😭😭 هیچوقت نا امید نشدم مطمئنم بهش اما سختم شده خیلی بیقراری میکنم برا رسیدن ب خواستم 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2731
با صبور باشی عزیزم  پیش خدا گریه کن هر بلایی سرت میارن تو تنهایی با خدا صحبت کن

ده ساله ک دارم عذاب میکشم 🥺😭 ناشکر نیستم خدایی برام سنگ تموم گذاشته دستش درد نکنه  اما قربون قلب مهربون خدا بشم این حاجتمم کاشکی صلاح بدونه و زیر سایه کلام نورانیش بهم بده چون خیییلی سخته برام 😭😭😭😭😭

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

تو زندگی سختی زیاد داشتم اما با تمام وجود مهربونیشو حس کردم مثل وقتی که یه مادر بچه‌شو از شیر می‌گیره اون مادر به خاطر عشق و دلسوزی به بچه‌اش این کارو می‌کنه اما بچه مدام به خودش میگه چرا مادرم که شیر تو سینه‌اش و زحمتی نداره و حال بد منو هم می‌بینه اما به من شیر نمیده.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
خدا تو قرآن نوشته من بنده هامو امتحان میکنم فکر کنم حضرت ایوب بود می‌گفت خیلی سخت کشید ولی بازم از خ ...

ببخشید اونی که طلسم میشه و گرفتار شیاطین شده هم امتحان خداست؟؟ نگید خرافاته که بشینم توضیح بدم تا صب طول میکشه چی به من گذشته و میگذره 

ای مرگ بیا که زندگی من را کشت🖤😄
خدا میدونه کی و کجا باید جواب این دعاهات و بده تو هم باید صبور باشی دو سه روز صبرکردن فایده ای نداره ...

دیگ ده ساله ک منتظرم 

مطمئنم لطف میکنه و میدش  بهم اما این زمان خیلی برام سخته

میشه تعریف کنی 

استرس و اضطراب و آوارگی و بمب باران و تعطیلی مدارس و افت تحصیلی از مشکلات دوران جنگ بود ولی وضعیت معیشت مردم خوب بود و مردم مشکل اقتصادی زیادی نداشتند 

کاربر آقا
چه مشکلی داری منم مشکلات زیاد داشتم ولی خدا امتحان می کنه تومدباید تلاش کنی تا پیروز بشی خدا میگه فک ...

برا ازدواجمونه مخالف داریم اما مطمئنم اگ خدا بخواد همه مشکلات حل میشه میدونم کمکمون میکنه اما خب زمانش سخته برام 

نه این امتحان خدا نیست ولی اون آدما که طلسم میکنن توی اون دنیا خدا اونا رو نمیبخشه سزاشو میبینن توی قرآن درباره طلسم اینا نوشته که هست ولی گفت انسان ها نباید از حدود خدا تجاوز کنن اینایی که طلسم میکنن توی هر دو دنیا سزاشو میبینن 

سلام عزیزم،من با زور هرچی از خدای مهربون خواستم بعدا پشیمون شدم ،چون چند سال بعد متوجه اشتباهم شدم،اگر صلاح باشه انشالله به خواسته ات میرسی ،همه چی رو بسپار به خدایی که رحمان و رحیم که تو قرآن گفته بی اذن خداوند برگی از درختی نمیوفته،توکل کن به الله که قادر مطلق

دیگ ده ساله ک منتظرم  مطمئنم لطف میکنه و میدش  بهم اما این زمان خیلی برام سخته

شاید به صلاحت نیست؟؟  بعدم به ی چیزی زیاد فکر کنی و نگرانش باشی بیشتر ازت دور میشه رهاش کن بگو خدایا اگه ب صلاحمه بهم بده بعدش بهش فکر نکن رها باش بعدم همیشه شکر گذاری کن تو ی دفتر نو و خوشگل خواسته هاتو جوری بنویس که انگار بهش رسیدی مطمئن و اینکه اعتقاد و باور قلبی داشته باش 

ای مرگ بیا که زندگی من را کشت🖤😄
2706