2733
2734
عنوان

مذهبیا و معتقدا فقط بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 53 پست

یقینا خداحواسش به همه مابندگانش هست.هرلحظه و هرلحظه هوای مارو داره.ولی مایکم صبرمون کمه.

باید دل سپرد به حکمتش.هرچی خیره و صلاحمون هست بخواهیم همون برامون رق بخوره.

همین که هرروزبیدارمیشیم و تکرار صبح شدن را می بینیم یعنی خداهوامون راداره.

لا حول ولا قوه الا بالله  
یقینا خداحواسش به همه مابندگانش هست.هرلحظه و هرلحظه هوای مارو داره.ولی مایکم صبرمون کمه. باید دل سپ ...

درسته 

مرسی عزیزم وقت گذاشتی 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگ ده ساله ک منتظرم  مطمئنم لطف میکنه و میدش  بهم اما این زمان خیلی برام سخته

عزیزم برای همه سخته انتظار😔💔

منم خیلی منتظرشونم ولی میدونم خدا بهترین قسمت و برام رقم میزنه

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
عزیزم برای همه سخته انتظار😔💔 منم خیلی منتظرشونم ولی میدونم خدا بهترین قسمت و برام رقم میزنه

اره واقعا 

ان شاءالله خداوند چشم همه منتظرا رو ب حاجت رواییشون روشن کنه الهی آمین یا رب العالمین  🤲

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2731

بله من تمام زندگیم مهربانی بینهایت خدا رو حس کردم و خدا در تمام عمرم باهام مدارا کرده. همه زندگیم و زنده بودنم و اینکه اینجا هستم رو معجزه الهی میدونم. دوست داشتین امضام رو بخونین که درباره خودم گفتم که چرا اینجام و رسالتم چیه و چرا اومدم و موندگار شدم!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
بله من تمام زندگیم مهربانی بینهایت خدا رو حس کردم و خدا در تمام عمرم باهام مدارا کرده. همه زندگیم و ...

عزیزم خوندم ان شاءالله ک همیشه حال دلت خوب باشه 

خیلی دوس دارم باهاتون هم صحبت بشم 

میشه بدونم چی باعث شد ک با خدا عهد ببندی ؟ چی  شد ک باعث عشقت ب خداوند شد ؟ یا بهتره بگم چی باعث شد ب عشق ب خداوند برسی ؟

عزیزم خوندم ان شاءالله ک همیشه حال دلت خوب باشه  خیلی دوس دارم باهاتون هم صحبت بشم  میشه ...

چند سال پیش خیلی حالم بد بود.
یه حدیث درباره سوره حمد با نرم افزار صفحه خوان لپتاپم خوندم.
اونقدر حالم خوب شد و آروم شدم که با خدا عهد کردم برای هرکی تو این عالم میشناسم
یا تازه نمازخون شده و یا انگیزه میخواد نمازخون بشه
یا اینکه اصلا همیشه نمازخون بوده بفرستم.
سال 97 هم به دلم افتاد یک کتاب امیدبخش درباره رحمت و اجابت و مغفرت الهی تهیه کنم و همه جا منتشر کنم.
کتاب رو آماده کردم و یک سایت هم منتشر کرد ولی بازم دلم میخواست جاهای مهمتری بذارم که همه بخونن.
خلاصه سال چهارصد بود که دوستم بهم گفت یه سایتی هست به نام نینی سایت.
اومدم اولش فکر کردم فقط سایت بارداری و بچه داریه و برای من مناسب نیست.
اما بعد کلمات مذهبی سرچ کردم و فهمیدم میشه درش فعالیت مذهبی هم داشته باشم.
این بود که اینجا اکانت درست کردیم و اومدم و الحمدالله موندگار شدم!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
ببخشید اونی که طلسم میشه و گرفتار شیاطین شده هم امتحان خداست؟؟ نگید خرافاته که بشینم توضیح بدم تا صب ...

نه قطعا امتحان خدا نیست. یا خود اون شخص رفته پیش دعانویس و افراد اینطوری.
یا یکی باهاش دشمنی داشته براش انجام داده.

ببخشید اونی که طلسم میشه و گرفتار شیاطین شده هم امتحان خداست؟؟ نگید خرافاته که بشینم توضیح بدم تا صب ...

این پاسخ رو کاربر
tina13844
براتون نوشتن. ولی چون ریپلای نکردن گفتم شاید نخونده باشین و کامنتشون رو کپی کردم که خودم براتون بفرستم.

نه این امتحان خدا نیست ولی اون آدما که طلسم میکنن توی اون دنیا خدا اونا رو نمیبخشه سزاشو میبینن توی قرآن درباره طلسم اینا نوشته که هست ولی گفت انسان ها نباید از حدود خدا تجاوز کنن اینایی که طلسم میکنن توی هر دو دنیا سزاشو میبینن