2752
2734
عنوان

تورو قرا خانومای باردار یا با تجربه بیان کمکک😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 61 پست
انشالله چیزی نیست 

مرسی گلم برام دعا کنید منو شوهرم همه دلو امیدمون ب  همینه😭😭

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پس انشالله چیزی نیست ولی بازم بری زایشگاه بهتره

چشم گلم میرم♥️

لطفا برام دعا کنید🙏🥺

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
چی بگم بعد دو سال باردار شدی درد شکمی و انقباض داشتی ولی رابطه برقرار کردی؟ ایشالا اینبار ب خیر بگ ...

گلم رابطمون دخول نبود اصننن 

غلط کردم 

برام دععا کنید🙏♥️

2731
خدا خیرت بده  دکتر خودمم همون اول گفت بهم لکه بینی خونریزی داشتی شیاف بزار طبیعیه  ولی ا ...

منم گفتم عین پری ولی زلال بود

قشنگ تا۵ماهگی داشتم بعدرابطه

نترس جوجه ات سالمه

نذرائمه اطهار(ع)اش کن خیالت راحت

سربازکوچولوی آقامیادبغلت وخوشحال میشی انشاءالله

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
منم تا۵ماه داشتم طبیعیه بخصوص بچه اول رحمت پرازرگهای خونیه گاهی درحدپری داشتم زیادسنونرو ۱۲ ...

گلم رابطه برا بارداری مفید نیست 

اواخر بارداری برای شروع دردهای زایمانی فقط خوبه

خونریزی هم نشون میده دهانه رحم داره باز میشه که نشون دهنده خوبی نیست

اطلاعات غلط ندیدم 

منم گفتم عین پری ولی زلال بود قشنگ تا۵ماهگی داشتم بعدرابطه نترس جوجه ات سالمه نذرائمه اطهار ...

انشالله 

گلم نذری ک میگی چجوریه چ نذری واقعا مجربه😭😭😭

گلم رابطه برا بارداری مفید نیست  اواخر بارداری برای شروع دردهای زایمانی فقط خوبه خونریزی هم ن ...

گلم رابطمون دخول نداشت اصلا 😭😭😭

تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته عزیزم. توکلت به خدا باشه. فقط آروم باش امروز رو اصلا کار نکن فقط استر ...

باشه عزیزم برام دعا کنید نی نی سالمو سلامت بیاد بغلم😢

خونریزی گاهی اوقات نشان دهنده هماتوم هست.

اصلا نگران نباش

منم داشتم

روزی دوتا شیاف پروژسترون میزدم و استراحت مطلق کردم 

فقط برای دستشویی و غذا خوردن از تخت میومدم پایین

که‌خداروشکر برطرف شد.

پله نرو

دستشویی فقط فرنگی

روزی دوتا شیاف پروژسترون

استراحت

انشالله که چیزی نمیشه

و خدایی که به شدت کافیست.
خونریزی گاهی اوقات نشان دهنده هماتوم هست. اصلا نگران نباش منم داشتم روزی دوتا شیاف پروژسترون میزد ...

گلم شیاف رو چند ساعت ی بار بزارم؟

اره دیگ پا نمیشم از تخت😭

گلم رابطه برا بارداری مفید نیست  اواخر بارداری برای شروع دردهای زایمانی فقط خوبه خونریزی هم ن ...

شمانظرندید

خواهرم خودشون ماماهستن وخودمم۲زایمان داشتم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!