2733
2734
عنوان

کسی رو دیدین هرشب کابوس ببینه ؟

69 بازدید | 13 پست

الان دو سه هفته اس هررررر شبببب بدون استثنا خواب چرت و پرت و آزار دهنده میبینم باهم فرق دارن و معمولا تا از خواب میپرم میبینم اذان صبحه 

همون لحظه بیداری هم یادمه چه خوابی دیدم ولی در طول روز سریع فراموش میکنم 

مشکل خاصی یا فکر آشفته ای هم ندارم 

البته قبلاً هم اینجوری میشدم ولی اینهمه طول نمی‌کشید فوقش دو سه روز میشد

دلیلش چی می‌تونه باشه دیگه خسته شدم 

بله خودم

درست میشه 

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
راه حلی نمیشناسین

نه اگه راهی بود منم لایک کنین. همسرم داغون شده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

من خواب میبینم همیشه 

ولی وقتایی که کابوس میبینم متوجه میشم خوابه

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟

یه مشکلی داری که برطرف نشده. تا اونو اوکی نکنی کابوس می بینی. هی شروع میشه تموم میشه. بیشتر اوقات یه خاطره یا باوره تا یه مشکل بیرونی

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.