2733
2734

سلام دوستان

من سه روزه قهر کردم اومدم خونه پدرم..شرایط روحی خوبی نداشتم به همین خاطر اومدم

بکی از دلایلش اینه ک حس میکنم شوهرم با منشیش رابطه داره

امشب مدام چک میکردم میدیدم توی تلگرام تا ساعت سه شب انلاین بود

منشیش هم انلاین بود

بنظرتون داره بهم خیانت میکنه

حتما همینطوزیع وگرنه چطور همزمان انلاین هستن

حست دروغ نمیگه..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

نمیدونم حس میکنم اره ببخشید بخدا ولی دوتاشون همزمان ان باشن نمیتونم بگم خبری نیست

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب سه روز برای چی همسرتون رو تنها گذاشتین حتما بهتون احتیاج دارن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
حست دروغ نمیگه..

گناه داره اصلا نمیشه هیچ احتمالی داد دلش خوش شه🥲🥲🥲تنها باریه نمیتونم الکی امید بدم

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
این دلیل نمیشه الان منو شما هم آنلاین هستیم یعنی با همیم ؟!

الان شش نفر گفتن اره فقط شما میگید نه

ساعت سه صبح توی تلکرام چیکار میکنه

من خیلی داغونم

تنهام

دلم میخاد با یکی درد دل کنم

الان شش نفر گفتن اره فقط شما میگید نه ساعت سه صبح توی تلکرام چیکار میکنه من خیلی داغونم تنهام دل ...

عزیزم اینجا تعداد حق رو مشخص نمیکنه

نمیگم شوهرت درست کاره ولی این دلیل آنلاین بودن ب معنی با هم بودن نیست

در مورد اصل موضوع بهتره حساسش نکنی و اگه دوسش داری ب مرور و با سیاست و کمک مشاور درستش کنی 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706