2737
2734

بچه ها من برای کارآموزی اجباری دانشگاه باید برم دو ماه یه جایی کار کنم به عنوان روزنامه نگار یا خبرنگار. الان مردد موندم که برم رسانه سینمایی یا خبرگزاری و پایگاه خبری. 

به نظر شما کدوم بهتره؟ اصلا تا حالا با سلبریتی ها برخورد داشتید که درباره نوع برخورد و کلا شرایط ارتباط گیری باهاشون بدونید؟ چندتایی که خودم از اطرافیان و اساتید دانشگاهم شنیدم و دیدم چیزای خیلی خوبی نبودن و این نگران کننده هستش برام یکم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از سلبریتی ها متنفرم هرجا ببینمشون راهمو کج میکنم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
چطوره سطح برخوردشون به طور کلی؟ این سوال انقدر جزئیه که اصلا نمیشه کلی دربارش صحبت کرد. ولی از چند ب ...

ببینید من متوجه نشدم چرا شما باید کارآموزی برید روزنامه نگاری ؟ ارتباطات می خونید ؟ تو این مدت فقط می تونید آموزش ببینید و یا افتخاری جایی مشغول باشید . کجا می خواید برید که با سلبریتی ها در تماس باشید ؟  در هر صورت کار خبر با کار گزارش و روزنامه نویسی فرق می کنه .خبر فنی تره .

✔️ خبرنگار 
الان اینو با منید شما؟ من به شما بی احترامی کردم که اینطور صحبت می کنید دوست عزیز؟ 

من از دوران نوجوانی تو روزنامه بودم و از همون موقع با سلبریتی ها و کارگردان ها و بازیگرها دیدار داشتم . اگر وارد جمعی بشی که همه هستن و شما هستی می تونی گزارش تهیه کنی ولی مصاحبه تعداد محدوده .باید قدرت طرح سوال مهیج رو داشته باشی .استرس نداره اعتماد به نفس و استعداد می خواد همین

✔️ خبرنگار 
چطوره سطح برخوردشون به طور کلی؟ این سوال انقدر جزئیه که اصلا نمیشه کلی دربارش صحبت کرد. ولی از چند ب ...

برخوردشون خوب بوده .من بدی ندیدم شاید فقط کلافه بشن یا بی احترامی ببینن .معمولا شخصی مصاحبه نمی شن جمعی برای افراد صحبت می کنن البته من چون مصاحبه هام دیگه خبری شده . 

✔️ خبرنگار 
2706